چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
توجه به سهولت تردد خودروها موجب پاک شدن خاطرات شهری می‌شود
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
اجاره خودرو

توجه به سهولت تردد خودروها موجب پاک شدن خاطرات شهری می‌شود

پرشین خودرو: عضو شورای شهر تهران با اشاره به حذف میدان قیصر امین‌پور به خاطر اصلاحات هندسی گفت: توجه بیش از حد به سهولت تردد خودروها موجب پاک شدن خاطرات شهری می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه،  احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران در هشتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، در تذکر پیش از دستور خود اظهار کرد: تجربه قرائت قرآن در آغاز جلسات شورای پنجم بسیار لذت بخش بود و پیشنهاد می‌کنم که علاوه بر درج نام قاریان، شرایط حضور قاریان در مراسم پیاده‌روی اربعین هم فراهم شود.

عضو شورای شهر تهران گفت: از آقای افشانی به خاطر جبران آنچه در مورد میدان قیصر امین‌پور اتفاق افتاده تشکر می‌کنم.

 

میدان

 

مسجد جامعی خاطر نشان کرد: آنچه در مورد میدان قیصر امین‌پور متذکر شدم مصداق بود و اولویت من خودداری از توجه بیش از حد به خودروها است، چراکه توجه بیش از حد به سهولت تردد خودروها موجب پاک شدن خاطرات شهری می‌شود.

وی افزود: اگرچه عزاداری‌های امام حسین(ع) دچار آسیب‌هایی شده است، اما باید به وجود آمدن آسیب‌های محیطی را هم مورد توجه قرار داد، زیرا در اثر امن نبودن محل‌های عزاداری در مقابل آتش‌سوزی خطر پذیری‌ آن‌ها بالا می‌رود و چون اغلب تکایا از پارچه و تیر و تخته استفاده کرده‌اند، لذا باید به این موضوع توجه شود

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!