شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
پرشین خودرو
 تلاش برای رفع تبعیض‌های جنسیتی در حوزه دریایی و بندری
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
iran zamin2

تلاش برای رفع تبعیض‌های جنسیتی در حوزه دریایی و بندری

پرشین خودرو: معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اعضای دفتر امور بانوان آن سازمان دیدار کرد و از تلاش برای رفع تبعیض‌های جنسیتی در حوزه دریایی و بندری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، در دیدار منصور آرامی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اعضای دفتر امور بانوان گزارشی از وضعیت فعلی بانوان شاغل، اهم فعالیت های صورت گرفته دردفتر امور بانوان وچالش ها ومطالبات بانوان ارایه شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع ضمن تقدیر از اقدامات شایسته دفتر امور بانوان در راستای کمک به تغییر نگرش سازمانی نسبت به توانمندی زنان شاغل و حضور آنان در سطوح تصمیم‌گیری، بر عزم و اراده مدیران عالی بر استفاده از زنان توانمند در پست‌های مدیریتی ستادو بنادر تابعه تأکید کرد.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، همچنین در این دیدار مشکلات موجود در زمینه مسائل آموزشی، ارتقاء شغلی، رفاهی و مالی بانوان توسط اعضای این دفتر تشریح و درخواست بانوان شاغل و بازنشسته درخصوص اتخاذ راهکارها و استراتژی‌های موثر و عملی در زمینه رفع تبعیض‌های جنسیتی موجود در حوزه دریایی و بندری و اجرای قوانین ابلاغی دولت در مورد اختصاص ۳۰ درصد پست‌ها به زنان و جوانان مطرح شد.

نظر بینندگان
!
!
!