جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۶ | ۱۳۸۹/۰۸/۱۵
جلوگیری از تولید خودرو بی کیفیت
۱۳:۱۶ | ۱۳۸۹/۰۸/۱۵
اجاره خودرو

جلوگیری از تولید خودرو بی کیفیت

پرشین خودرو: رئیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گفت: طرح جلوگیری از تولید خودروهای سواری و تجاری بی کیفیت اجرا می شود که این امر بسیار مطلوب است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، نظام الدین برزگری افزود: همچنین صادرات کالای باکیفیت به عراق، اصلاح قوانین و مقررات فعلی سازمان استاندارد و همکاری با بخش خصوصی دنبال می شود.

وی ادامه داد: گردهمایی مدیران کل استانی سازمان استاندارد برگزار شده است و طی آن مدیران به ویژه مدیران کل استاندارد استانهای مرزی کشور مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

این مسئول بیان کرد: همچنین در این گردهمایی، مسئولان سازمان استاندارد ضمن ارائه گزارش عملکرد خود در خصوص ارتقای سطح کیفی محصولات و ممانعت از تولید، توزیع، صادرات و واردات هر گونه کالای بی کیفیت به تبادل نظر پرداختند.

اجرای قانون ارتقای کیفیت خودرو و تمامی محصولات داخلی کشور

برزگری عنوان کرد: در این گردهمایی به تشریح برنامه های این سازمان پرداخته و از روند اجرای قانون ارتقای کیفیت خودرو و تمامی محصولات داخلی کشور در این سازمان خبر داده شده است.

رئیس سازمان استاندارد از همدلی و همفکری مدیران کل ستادی و استانی این سازمان قدردانی کرد.

وی با اشاره به مصوبات مجلس شورای اسلامی در زمینه قوانین و مقررات کیفی از مدیران استاندارد خواست تا با سرعت و دقت نظر بیشتری در راستای اجرایی شدن قوانین جدید گام بردارند.

این گردهمایی به مدت دو روز ادامه داشت و در اولین روز آن معاون و مدیران کل اداره کل نظارت براجرای استاندارد و سیستمهای کیفیت، معاون و مدیران کل توسعه مدیریت و امورپ شتیبانی ضمن ارائه گزارش عملکرد معاونت متبوع خود پاسخگوی سئوالات مطرح شده بودند.

در این گردهمایی گزارشی از روند اجرای استاندارد حلال ارائه شد.

دومین روز از گردهمایی مدیران کل ستادی و استانی در کرج برگزار شد

دومین روز از گردهمایی مدیران کل ستادی و استانی با حضور رئیس سازمان، معاونان، مشاوران و مدیران کل ستادی و استانی در محل سالن شهید صفاریان کرج برگزار شد.

در این گردهمایی معاون و مدیران کل معاونت برنامه ریزی و تدوین استاندارد در زمینه تدوین استاندارد، بانک اطلاعات و پرتال کتابخانه گزارش مبسوطی را ارائه کرده و پاسخگوی سئوالات مطرح شده بودند.

در ادامه ضمن اعلام برنامه های پژوهشگاه استاندارد توسط دکتر خاکی فیروز، در چارت جدید و نیز گزارشی در رابطه با " تعیین نرخ کیفیت" و" انگ فلزات گرانبها XRF " صورت گرفت.

در بخش دوم این همایش اقدامات صورت گرفته در مرکز ملی تایید صلاحیت ایران توسط کلانتر معتمدی معرفی شد.

نظارت بر اجرای استانداردها ضرورت دارد

دراین گردهمایی رئیس سازمان استاندارد در رابطه با تدوین و نشر استانداردهای ملی و بین المللی، بازرسی صنعت جوش ایران، نظارت بر اجرای استانداردها، رسیدگی به شکایات مردم تاکید کرد.

وی همچنین ایجاد مرکز نظام تایید صلاحیت ایران را در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی مهم ارزیابی کرد.

برزگری در این جلسه ضمن تشکر از عملکرد ادارات کل استاندارد استانها اعلام کرد که در بررسی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، سازمان استاندارد از بین 20 دستگاه دولتی جزو 3 دستگاه برتر معرفی شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!