پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تحریم واردات قطعات منفصله خودرو، كاهش اشتغال را نشانه رفته است
۱۱:۴۷ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

تحریم واردات قطعات منفصله خودرو، كاهش اشتغال را نشانه رفته است

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: دشمن با تحریم واردات قطعات منفصله خودرو به دنبال تحقق كاهش اشتغال در كشور است.

به گزارش پرشین خودرو، محسن جهرودی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس با بیان این مطلب، افزود: امیدواریم بتوانیم با ترویج و حفظ فرهنگ ایثار و ازخود گذشتگی راه شهدا را ادامه دهیم و در سنگر صنعت مسیر رشد و تعالی كشور را هموار سازیم.

وی خاطر نشان كرد: امروز كشور درگیر یك نبرد تمام عیار با استكبار جهانی است به نحوی كه تمامی ایادی كفر در مقابل كشور ما ایستاده اند اما نه به شكل مستقیم، بلكه از طریق جنگ اقتصادی و با از بین بردن اشتغال، سعی در ایجاد مشكلات داخلی در كشور دارند؛ البته باید در این خصوص ما به عنوان صنعتگران كشور هوشیار باشیم و ترفندهای دشمنان را با كار وتلاش مضاعف خنثی كنیم.

مدیر عامل گروه سایپا افزود: دشمنان با شناخت تمام جوانب از مردم و كشور و با بهره گیری از مشاوران متعدد، تئوری های خودشان را جهت ضربه زدن به كشور دنبال می كنند و در این نبرد نا برابر، باید با استراتژی منسجمی در برابر توطئه های استكبار با مسئولیت پذیری و تقویت فرهنگ از خودگذشتگی توطئه های دشمن را خنثی كنیم.

جهرودی، تحریم واردات قطعات منفصله خودرو را در راستای كاهش اشتغال در كشور دانست و گفت: دشمن اشتغال كشور را هدف قرار داده است و می خواهد كه با تعطیلی واحدهای تولیدی، سطح اشتغال در كشور كاهش یابد و در چنین شرایطی باید در مقابله با تحریم های ظالمانه استكبار هوشمندانه و با تمام توان برای سربلندی ایران اسلامی تلاش كنیم.

وی خاطر نشان كرد: امنیت امروزمان را مدیون شهدا و ایثارگرانی هستیم كه جان و مال خویش را تقدیم اسلام و ایران كردند و اكنون وظیفه ماست تا با حفظ فرهنگ ایثار و شهادت كشور را در برابر آسیب ها و خطرات ایمن كنیم.

نظر بینندگان
!
!
!