چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
خودروهای محبوب سارقان انگلیسی
۰۲:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
persiakhodro2

خودروهای محبوب سارقان انگلیسی

پرشین خودرو: تحقیقات نشان می‌دهد تعداد وسایل‌نقلیه به سرقت رفته در انگلستان طی پنج سال گذشته 40درصد افزایش یافته است. در این خبر چند اتومبیل محبوب سارقان انگلیسی را مشاهده می‌کنید.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، خودرو یکی از وسایلی است که جلوگیری از به سرقت رفتن آن امری ضروری است. دزدگیر مناسب، قفل‌فرمان، جی پی اس از مواردی هستند که ما برای حفاظت از خودرو خود از آن‌ها استفاده می‌کنیم اما بعضی مواقع این وسایل هم نمی‌توانند جلوی ورود سارقان را به خودرو ما بگیرند.

در ادامه پنج مورد از خودروهای محبوب سارقان انگلیسی را نام می‌بریم:

1: Audi RS4

 

خودرو

 

RS4 سریعترین خودرو از آئودی A4 است، بنابراین تعجب آور نیست که چرا خودروی محبوب سارقان است.

 

2: فولکس واگن گلف

 

خودرو


آنچه که RS4 با چهار خودرو دیگر مشترک دارد، این است که از شرکت خودروسازی معتبر است. فولکس واگن هم به همین دلیل در این جایگاه قرار دارد. گلف یکی از بهترین هاچ بک های خانوادگی است و همچنین کنارهم قرار گرفتن قطعات سبک و سواری بسیار راحت، او را خودروی محبوب مشتریان و سارقان کرده است!

 

3: BMW M3

 

خودرو

 

یکی از مطلوب ترین نسخه های BMW 3 سری M3 با کارایی بالا که دارای موتور 6 سیلندر توربو شارژر است که 425 اسب بخار تولید می کند و تنها از 4.1 ثانیه به 0. 62 مایل بر ساعت می رسد.

 

4: Range Rover

 

خودرو

 

اولین مدل از سه لندرور که در انگلیس به سرقت رفته اند، مدل پرچمدار این شرکت است: Range Rover لوکس و پرطرفدار. این خودرو یک مدل خاص است؛ همه چیز آن از یک سوپاپ پانورامیک کشویی گرفته تا ماساژور صندلی‌های جلو همگی به خاص بودن این خودرو گواهی می‌دهند.

 

5: Land Rover Discovery

 

خودرو

 

دومین لندرور دراین لیست ، خودرو ای است که از طراحی هوشمندانه ای برخوردار است که رانندگی را ساده تر می کند. Discovery همچنین یکی از چهار سوپروایزرهای معتبر است که از 10 ویژگی برتر استفاده می کنند.

برچسب ها:
خودروانگلیسی
نظر بینندگان
!
!
!