پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
حل مشکل لوازم یدکی کامیونداران با ارز دولتی
۱۵:۳۶ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
اجاره خودرو

حل مشکل لوازم یدکی کامیونداران با ارز دولتی

پرشین خودرو: رئیس اتحادیه کامیونداران البرز، تنها علت تجمعات اخیر کامیونداران را افزایش قیمت لوازم یدکی اعلام و اظهار کرد: کامیونداران همیشه حامی مردم و آماده خدمت‌رسانی بوده‌اند؛ تنها خواسته این افراد کمک به تهیه اقلام مورد نیازشان است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، ناصرکاویانی  در خصوص مشکلات اخیر کامیونداران به برگزاری جلسه‌ای درباره این موضوع با حضور وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه کامیونداران اشاره کرد و گفت: برگزاری این جلسه خروجی خوبی داشت و اتفاقات خوبی را رقم زد.

وی یکی از خروجی‌های این جلسه را توزیع لوازم یدکی و دیگر اجناس مورد نیاز کامیونداران با قیمت مناسب با توجه به افزایش شدید این اقلام در مدت اخیر اعلام و اظهار کرد: لوازم مورد نیاز کامیونداران مانند روغن موتور، لاستیک، لوازم یدکی و... با قیمت مناسب و ارز دولتی به عرضه خواهد شد. امیدواریم با ارائه ارز دولتی به این اقلام، مشکل اصلی کامیونداران حل شود.

 

کامیونداران

 

کاویانی، یکی از مشکلات صنف کامیونداران را تعهد رانندگان عنوان و اعلام کرد: البرز بیش از این برای رانندگان کامیون ظرفیت ندارد اما باز هم افرادی هستند که در کنار شغل خود کامیوندار هستند و جای افرادی که شغلی دیگری جز رانندگی ندارند را اشغال کرده‌اند.

رئیس اتحادیه کامیونداران البرز، تنها علت تجمعات اخیر کامیونداران را افزایش قیمت لوازم یدکی اعلام و اظهار کرد: کامیونداران همیشه حامی مردم و آماده خدمت‌رسانی بوده‌اند، تنها خواسته این افراد کمک به تهیه اقلام مورد نیازشان است. البته نباید کامیونداران را با افرادی که هیچگونه ارتباطی نه با اتحادیه و نه با کامیونداران داشته‌اند اشتباه بگیریم؛ ما در استان مشکلی بابت تعداد کامیونداران نداریم حتی برای موضوعاتی مانند جابه‌جایی آرد نانوایی‌ها پیشنهاد اختصاص یک کامیون به هر نانوایی را داده‌ایم.

نظر بینندگان
!
!
!