پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آخرین وضعیت مصدومان استقلال قبل از دربی
۱۵:۵۴ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
اجاره خودرو

آخرین وضعیت مصدومان استقلال قبل از دربی

پرشین خودرو: احتمال اینکه فرشید اسماعیلی و نیومایر دو هافبک آسیب دیده آبی پوشان بدون مشکل در دربی حضور داشته باشند وجود دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه پنجم شهریور در ورزشگاه آزادی میزبان پرسپولیس است. آبی پوشان در حالی برای این بازی حساس آماده می‌شوند که تا پیش از این بازی با ۷ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند حریف آنها با یک بازی بیشتر و ۱۵ امتیاز در رده دوم قرار گرفته است.

مارکوس نیومایر و فرشید اسماعیلی دو هافبک میانی آبی پوشان هستند که بازی گذشته این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داده بودند و یکی از دغدغه‌های شفر برای دربی روز پنجشنبه حضور یا عدم حضور این دو بازیکن در ترکیب تیمش بود.

پیگیری‌های خبرنگار مهر مشخص کرد فرشید اسماعیلی که در آخرین دقایق دیدار برگشت استقلال و السد دچار مصدومیت شده بود به طور کامل مشکلش برطرف شده و شفر مشکلی برای استفاده از او نخواهد داشت. احتمال این که نیومایر دیگر هافبک آبی پوشان که در روزهای گذشته به دلیل مصدومیت با این تیم تمرین نکرد به بازی روز پنجشنبه برسد وجود دارد.

دیگر بازیکنان مصدوم استقلال مثل مرتضی آقاخان، میثم تیموری، داریوش شجاعیان و محسن کریمی هم وضعیتشان تغییری نداشته است.

نظر بینندگان
!
!
!