چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
افزایش قیمت خودروها برای سال91 است
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
اجاره خودرو

افزایش قیمت خودروها برای سال91 است

پرشین خودرو: مدیرکل کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده دلیل افزایش اخیر قیمت خودروها را بحث روانی و افزایش تقاضا در بازار دانست.

به گزارش «پرشین خودرو»، شهرام میرآخورلو افزود: هر گونه اخلال در بخش عرضه و تقاضا موجب تغییر قیمت ها می شود به طوریکه ما در 5 - 6 ماه گذشته مشکل فروش داشتیم اما اکنون با افزایش جدید تقاضا رو به رو هستیم.

وی با بیان اینکه در کمیته قیمت گذاری خودرو 9 عضو حضور دارند و متناسب با قیمت تولید شده با هزینه تولید شده خودرو قیمت آن را تعیین می کنند، گفت:‌ هدفمندکردن یارانه ها در قیمت خودرو تاثیر داشت که در چند نوبت تغییرات آن را روی قیمت خودروها دیدیم.

میرآخورلو مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش خودروسازان را از دیگر عوامل افزایش قیمت خودرو بیان و اضافه کرد: این مشکل باید از طریق نظام بانکی حل شود.

وی گفت: اخیرا تورم انتظاری بین 18 تا 20 درصد برای قیمت خودروها در سال آینده موجب افزایش تقاضا شد که بخش فروش خودروسازان را با مشکل رو به رو کرد.

میرآخورلو افزایش قیمت خودروهای وارداتی را نیز موجب افزایش قیمت خودروهای داخلی بیان و اضافه کرد: برخی از خودروسازان دلایلی را برای افزایش قیمت خود اعلام می کنند که قابل استماع نیست اما ما برای سال آینده افزایش 6 درصدی با رعایت سقف 9 درصد را برای خودروسازان تعیین کرده ایم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
میرآخورلو
نظر بینندگان
!
!
!