دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تحصن یک نماینده در اعتراض به اوضاع اقتصادی
۰۹:۵۴ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
کرمان 2

تحصن یک نماینده در اعتراض به اوضاع اقتصادی

پرشین خودرو: نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به اوضاع اقتصادی و حوادث اهواز مقابل هیأت رئیسه تحصن کرده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایلنا،  نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به اوضاع اقتصادی و حوادث اهواز مقابل هیأت رئیسه تحصن کرده است.

 در آغاز جلسه امروز مجلس شورای اسلامی هنگام تلاوت آیاتی از قرآن کریم فردین فرمندی مقابل هیأت رئیسه ایستاد و در حالی که سرش را پائین نگه داشته بود سعی داشت اعتراض خود را به هیأت رئیسه برساند، که همین امر باعث شد نمایندگان دیگر از جمله حسینعلی حاجی دلیگانی، شهروز برزگر، احمد ابراهیم فراهانی، کریمی قدوسی، محمدرضا تابش و دیگر نمایندگان دور وی جمع شوند تا قضیله را فیصله دهند که تاکنون موفق نشده‌اند .

بر اساس این گزارش فردین فرمندی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای از هیأت رئیسه درخواست کرده بود که هیأت رئیسه یک جلسه درباره مساله حادثه تروریستی و معیشت اقتصادی برگزار کنند که با نامه وی موافقت نشده است.

با وجود اصرار نمایندگان اما فرمند همچنان در مقابل جایگاه هیئت رئیسه ایستاد، برخی از نمایندگان پیش پزشکیان رفتند تا مشکل را برطرف کنند.

مسعود پزشکیان نائیب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در پاسخ به وی گفت: در مورد مسئله اهواز و اوضاع اقتصادی کشور جلسه‌ای با وزارت اطلاعات، دستگاه‌ها و ارگان‌های مربوطه و اعضای دولت روز یکشنبه جلسه‌ای غیرعلنی خواهیم گذاشت و ان‌شاالله به یک جمع‌بندی خواهیم رسید و آن را اعلام خواهیم کرد و از مسئولان هم دعوت می‌کنیم در جلسه مجلس شرکت کنند.

نظر بینندگان
!
!
!