پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
«هفت در سه» مسابقه جدید تلویزیونی
۱۴:۵۸ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
اجاره خودرو

«هفت در سه» مسابقه جدید تلویزیونی

پرشین خودرو: مسابقه «هفت در سه» با اجرای دانیال عبادی و به تهیه‌کنندگی و کارگردانی غلامحسین بای مدتی است از شبکه سه پخش می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از صبا،  این روزها مسابقات و برنامه های جدید از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شود که یکی از آن مسابقه «هفت در سه» با اجرای دانیال عبادی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی غلامحسین بای است.

غلامحسین بای در خصوص ویژگی های این مسابقه به «صبا» گفت: شکل برگزاری مسابقات در ایران تقریبا به دلیل سختی طراحی به شکل ساده است.

ما سعی کردیم در مسابقه «هفت در سه» طرحی جدید در نوع برگزاری مسابقات تلویزیونی ایجاد کنیم که می‌توان گفت این برنامه که یه شکل آیتمی تولید می‌شود، از نظر کیفیت و ساختار ویژه و منحصر به فردی که دارد به استانداردهای مسابقات جهانی نزدیک است و ضمنا تا به امروز در خیلی از کشورها چنین مسابقه‌ای به علت طراحی و اجرا تولید نگردیده است.

وی در خصوص اجرای این برنامه توسط دانیال عبادی ادامه داد: در خصوص اجرای دانیال عبادی می‌توان گفت او یکی از بازیگران توانمند در زمینه اجرا است که تا به امروز اجرایش از هر قسمت بهتر می‌شود و بسیار موفق عمل کرده است.

گفتنی است ؛ مسابقه «هفت در سه» در سه قسمت در حال تولید و پخش است و فضای مسابقه دارای هفت اتاق، استخر و آکواریوم است . این مسابقه بخشی از بازی‌های کامپیوتری را در شرایط فیزیکی و با استفاده از نور، الکترونیک، لیزر، تیر اندازی و... به نمایش می‌گذارد و روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته بعد از خبر ۲۲ از شبکه سه پخش می‌شود.

برچسب ها:
مسابقه
نظر بینندگان
!
!
!