سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مشکل کمبود جایگاه سوخت در پایتخت رفع می‌شود
۱۲:۰۸ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
persiakhodro2

مشکل کمبود جایگاه سوخت در پایتخت رفع می‌شود

پرشین خودرو: استاندار تهران با تاکید بر لزوم صرفه جویی ۲۰ درصدی مصرف سوخت توسط ارگان‌های دولتی گفت: صرفه جویی ٢٠ درصدی ادارات و نهادهای دولتی در مصرف برق فصل تابستان ثمرات ارزشمندی به همراه داشت.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، محمدحسین مقیمی با تاکید بر اینکه ذیحسابی ادارات و نهادهای ناظر باید بر صرفه جویی ٢٠ درصدی ادارات نظارت کنند افزود: شرکت گاز استان تهران بر گازرسانی به صنایع و کشاورزی اهتمام ویژه ای دارد. با توجه به یارانه شرکت نفت باید گاز گلخانه‌های کشاورزی را تامین کرد.

وی افزود: باید نهادهای مسیر گازرسانی با شرکت گاز همکاری کنند. مردم هم در مصرف سوخت صرفه جویی کنند و فقط در مواقع ضروری از خودرو شخصی استفاده کنند. باید فرهنگ سازی بیشتر از سوی شرکت نفت با همکاری رسانه ها برای کاهش مصرف انجام شود.

 

گازوییل

 وی بر حضور انجمن های خصوصی از جمله انجمن کارآفرینی در نشست‌های ستاد اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و ادامه داد: بخش خصوصی مطالبه گر است و برای رفع مشکلات به بخش دولتی مشاوره داده و کمک می کند. در حال حاضر صد در صد شهرها و ٩٧ درصد روستاهای استان تهران دارای گاز هستند. به همه روستاهای استان تهران تا پایان سال ٩٨ و همه شهرک‌های صنعتی این استان تا پایان نیمه اول سال ٩٨ گازرسانی می شود.


استاندار تهران از فعال شدن ٤٨ جایگاه عرضه سوخت در پایتخت تا پایان امسال خبر داد و افزود: برای رفع مشکل کمبود جایگاه در پایتخت، ماشین‌های سوخت رسانی سیار فعال‌تر شده و جایگاه‌های تک پمپ ایجاد می شود.
 

نظر بینندگان
!
!
!