پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آغاز تحویل رنوهای خریداری شده با ارز دولتی به مشتریان نگین خودرو +جزئیات
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آغاز تحویل رنوهای خریداری شده با ارز دولتی به مشتریان نگین خودرو +جزئیات

پرشین خودرو: خبرها حاکی از آنست که شرکت نگین خودرو بزودی تحویل خودروهای خریداری شده با ارز دولتی را آغاز خواهد نمود.

به گزارش پرشین خودرو، در روزهای آتی، اولین سری خودروهای وارداتی رنو که با ارز دولتی خریداری شده‌اند، از گمرک ترخیص و وارد ایران خواهد شد.

تشریفات گمرکی و پرداخت عوارض ورود این خودروها انجام شده و در آستانه خروج از گمرک می‌باشند. گمرک ایران مجداداً از وزارت صمت، تائیدیه اصالت ثبت سفارشهای مربوط به خودروها را درخواست نموده و امید است که وزرات صمت تهیه و ابلاغ این تائیدیه را برای شرکتهای واردکننده از جمله نگین خودرو هرچه زودتر به انجام برساند.

 بر همین اساس شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو در ایران، بزودی تحویل خودروهای رنو تلیسمان و کولئوس را به مشتریان خود آغاز می‌نماید.

مطابق با اسناد موجود، این شرکت تمامی ارز تخصیص یافته دولتی را برای تحویل خودرو به مشتریان خرید قطعی و تکمیل وجه شده براساس اولویت ثبت نام و سررسید زمان تحویل استفاده کرده است.

نظر بینندگان
باربد
vote
۰
vote
۱۳۹۷/۰۷/۱۵
نگین خودرو با بنده(مشتری تماس گرفته و با وجود اینکه قرارداد بنده مربوط به سال ۹۶ بوده و قیمت قطعی و تسویه شده اما گفتند اگر کولیوس را میخواهید باید ۸۷ میلیون تومان دیگر پرداخت و سود دیرکرد هم پرداخت نمیکنیم. همچنین باید تهعد محضری بدهید که بعدا به هیچوجه شکایت نمیکنید(برخلاف قانون و قرارداد است)!!! اگر مملکت صاحاب داره یکی بگه آیا با شرایط قیمت قطعی سال قبل و پیش فروش. مابه التفاوت ارز باید بده مشتری؟!! اگر نگین خودرو مجبوره این مابه التفاوت رو بده پس دولت داره تخلف میکنه و عطف به ماسبق میکنه قانون رو و اگر نگین خودرو تخلف کرده و دیر ترخیص کرده چرا باید مشتری تاوانم بده؟!! سازمان حمایت و وزارت صنعت هم که فقط بی مسئولیت هستند و هیچکس به داد مردم نمیرسه. متاسفم برای خودمون
!
!
!