سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۴ | ۱۳۹۰/۱۲/۲۴
دخالت صهیونیستی در رابطه پژو با ایران
۱۰:۴۴ | ۱۳۹۰/۱۲/۲۴
اجاره خودرو

دخالت صهیونیستی در رابطه پژو با ایران

پرشین خودرو: یک گروه صهیونیستی آمریکا از شرکت جنرال موتورز خواست تا شرکت پژوی فرانسه را برای قطع همکاری با ایران تحت فشار قرار دهد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از پایگاه اینترنتی بیزینس وایر، یک گروه صهیونیستی آمریکا موسوم به جنبش ضد برنامه هسته ای ایران از شرکت جنرال موتورز که به تازگی بخشی از سهام پژوی فرانسه را خریداری کرده است خواست تا این شرکت خودرو سازی فرانسه را برای قطع همکاری با صنعت خودرو سازی ایران تحت فشار قرار دهد.

بر اساس این گزارش شرکت پژوی فرانسه که سالها سابقه همکاری با شرکت ایران خودرو را دارد یکی از مهمترین برندهای تولید خودرو در ایران به شمار می رود.

به نوشته فارس، پژو نسبت به سایر شرکتهای خودرو ساز خارجی در ایران حضور و نفوذ بیشتری دارد . ایران دومین کانون تولید خودروهای پژو در خارج از فرانسه محسوب می شود.

این گروه در نامه ای به روسای شرکتهای جنرال موتورز و پژوی فرانسه نوشت ، ادامه همکاری شرکت پژو با ایران به معنای مشارکت در برنامه هسته ای این کشور خواهد بود.

اتهامات غرب بر ضد برنامه هسته ای ایران در حالی است که جمهوری اسلامی تا کنون بارها بر صلح آمیز بودن فعالیتهای هسته ای خود تاکید کرده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پژو فرانسه
نظر بینندگان
!
!
!