شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۰ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
جابه جایی بیش از یک میلیون مسافر از فرودگاه اهواز
۱۱:۱۰ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اجاره خودرو

جابه جایی بیش از یک میلیون مسافر از فرودگاه اهواز

پرشین خودرو: مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از جابجایی بیش از یک میلیون و ۳۱۳ هزار مسافر داخلی و خارجی و زائر بیت اله الحرام در شش ماه نخست سال ۹۷ از فرودگاه اهواز خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی فرودگاههای خوزستان، محمدرضا رضایی با اعلام این خبر گفت: براساس آمارها از یک میلیون و ۳۱۳ هزار و ۸۶۶ مسافر جابه جا شده در شش ماه نخست ۹۷ ، یك میلیون و ۲۶۷ هزارو ۵۲ مسافر ورودی و خروجی داخلی و ۳۸ هزارو ۳۶۶ مسافر ورودی و خروجی خارجی در فرودگاه اهواز جابه جا شده است.


مدیركل فردگاه های استان خوزستان به آمار زایران حج تمتع نیز اشاره کرد و افزود: در عملیات حج تمتع امسال ۴۰۶۶ زایر خروجی و ۴۲۳۶ زایر ورودی از فرودگاه اهواز اعزام و پذیرش شده اند.

 

فرودگاه

 

وی ادامه داد: در مدت زمان یاد شده نیز ۱۰ هزار و ۷۴۴ پرواز ورودی و خروجی داخلی و ۲۴۸ پرواز ورودی و خروجی خارجی مسافران را از فرودگاه اهواز جابه جا كرده اند.

رضایی به میزان کلی اعزام و پذیرش بار و پست نیز اشاره کرد و گفت: در شش ماه ابتدایی سال نیز حدود ۱۰ هزار و ۸۷۵ تن بار در قالب پست هوایی، بار ورودی و بار خروجی جابه جا شده است.

فرودگاه اهواز یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور است که اكنون به صورت برنامه ای به بیش از ۲۰ نقطه مسیر داخلی و خارجی پرواز دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!