پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
بهره برداری از مجهزترین ون امداد خودرویی
۱۳:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اجاره خودرو

بهره برداری از مجهزترین ون امداد خودرویی

پرشین خودرو: با تجهیز کامل ون‌های دیلی ایویکو توسط تعمیرگاه مرکزی شرکت زامیاد، این شرکت قادر خواهد بود تمام محصولات نیمه سنگین و سنگین تحت شبکه گارانتی و وارانتی خود را در کشور تحت پوشش کامل خدمات امدادی قرار دهد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت IVECO یکی از برندهای مطرح دنیا درزمینه تولید خودروهای تجاری است که ایمنی، بازده كاری و اقتصادی بودن محصولات همیشه سرلوحه كار این شركت بوده است.

با توجه به رسالت بخش خدمات پس از فروش در هر بنگاه تولیدی در خصوص پشتیبانی و اطمینان بخشی به مشتریان در خصوص كالای خریداری ‌شده در بازار رقابتی، شرکت زامیاد بعد از تجربه‌ای موفق در امر خدمات‌رسانی در سه پایانه اتوبوس‌رانی لاله، جوادیه و ابریشم تهران در حوزه خودروهای سنگین، اقدام به تجهیز کامل ون‌های دیلی امدادی ایویکو كرد.

بنابراین گزارش، ون‌های دیلی زامیاد از مجهزترین خودروهای امدادی کشور بوده و از امتیازات ویژه‌ای نیز برخوردارند؛ به‌نحوی‌که تجهیزات و امكاناتی كه در این خودروهای سیار ارائه می‌شود، منطبق با استانداردهای شركت ایویكو ایتالیا و توسط پرسنل متخصص و آموزش‌دیده زامیاد انجام می شود.

همچنین از ویژگی‌های دیگر ون‌های امدادی می‌توان به ارائه خدمات کامل بدون محدودیت (حتی پیاده‌سازی موتور انواع خودروها در محل تعمیر) اشاره کرد، به‌طوری‌که اگر امکان تعمیر خودرو در نمایندگی‌های سنگین مجاز این شرکت در سراسر کشور مقدور نباشد، بعد از تماس و هماهنگی با تعمیرگاه مرکزی زامیاد، تیم متخصص و یا ون امدادی به محل اعزام می‌شوند.

گفتنی است، این نحوه خدمات‌رسانی (که در حوزه محصولات سنگین در کشور کم‌نظیر است) موجب شده تا مشتریان محصولات زامیاد از نحوه پشتیبانی و خدمات‌رسانی این حوزه رضایتمندی کامل داشته باشند. ضمن اینکه تمام تلاش شرکت زامیاد بر آن است تا با ارائه خدمات مطلوب و به‌موقع بتواند به‌صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط بوده و ضمن برآورده كردن درخواست و نیاز آن‌ها بتواند در تنوع و توسعه محصول برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشد.

متقاضیان در صورت نیاز به خودروهای امداد ایویکو می‌توانند با شماره 48373140 و 48373172 تماس حاصل كنند.

نظر بینندگان
!
!
!