پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
کیفیت خودروهای داخل کاهش یافته است
۱۳:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
اجاره خودرو
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

کیفیت خودروهای داخل کاهش یافته است

پرشین خودرو: سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: این امکان وجود دارد که به دلیل وجود مشکلات در توان تامین قطعه کیفیت محصولات کاهش پیدا کرده باشد و خودروساز در کاهش کیفیت محصولات مقصر نیست.

به گزارش پرشین خودر به نقل از خانه ملت، ولی ملکی در خصوص تقاضای بالای مردم برای خرید خودرو، گفت: به دلیل بالا بودن نقدینگی در دست مردم اگر هرکدام از خودورسازان اعلام کنند 300هزار خودرو به فروش می‌رسانند بازهم مردم برای خرید صف می‌کشند، مردم به دنبال حفظ ارزش پول خود هستند و خودرو را نیز به‌عنوان سرمایه تلقی می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش تقاضا برای خرید خودرو به واسطه افزایش کیفیت محصولات نیست و حتی این امکان وجود دارد که به دلیل وجود مشکلات در توان تامین قطعه کیفیت محصولات کاهش پیدا کرده باشد، گفت: خودروساز در کاهش کیفیت محصولات مقصر نیست و به دلیل وجود مشکلات قطعات با کیفیت مناسب در اختیار آنها قرار نمی‌گیرد.

 

خودرو

 


نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه مردم به دنبال حفظ توان خرید و حفظ ارزش پول ملی خود به سمت بازار خرید خودرو، ارز و مسکن حرکت می‌کند، ادامه داد: به صورت مثال در زمینه رب گوجه فرنگی کاهش تولید وجود ندارد اما افزایش تقاضا باعث کمبود در بازار شده این در حالی است که مواد اولیه آن از خارج وارد نمی‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: در کشور مشکل فرهنگی، نگرشی و بی اعتمادی به مسئولین وجود دارد این موضع با توجه به نقدینگی در دست مردم باعث می‌شود که سرمایه‌ها به سمت بازارهای مختلف هدایت شود.

نظر بینندگان
!
!
!