پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۱
۱۰ هزار حلقه لاستیک وارداتی طی ۲ روز ترخیص شد
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۱
اجاره خودرو
گمرک اعلام کرد؛

۱۰ هزار حلقه لاستیک وارداتی طی ۲ روز ترخیص شد

پرشین خودرو: گمرک ایران اعلام کرد: روز گذشته ۵۰۰۰ حلقه لاستیک از گمرک شهید رجایی بندر عباس بارگیری شد و امروز نیز ۵۰۰۰ حلقه لاستیک خودرو‌های سنگین ترخیص و بارگیری می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، با کاهش تعرفه واردات لاستیک خوودرو‌های سنگین از ۲۶ درصد به ۵ درصد از سوی هیات وزیران تمامی واردکنندگان لاستیک به گمرکات مراجعه و در حال ترخیص کالا‌های خود هستند تا در سریع‌ترین زمان ممکن این کالا‌ها در کشور توزیع شود؛ بنابراین گزارش؛ علاوه بر ۱۰۰۰۰ حلقه، بر اساس اطلاعات سامانه جامع گمرکی که رصد اطلاعات تجارت خارجی را به لحظه فراهم کرده است، تعداد ۲۰۰۰۰ حلقه دیگر انواع لاستیک خودرو‌های سنگین نیز به گمرک شهید رجایی بندر عباس اظهار شده است که در مرحله اخذ مجوز استاندارد و پرداخت حقوق ورودی است و پیش بینی می‌شود تا آخر این هفته بارگیری و جهت توزیع به بازار عرضه شود.

 

لاستیک

 


به گفته مسئولان گمرک شهید رجایی بندر عباس محموله‌های لاستیک سبک و سنگین که ترخیص می‌شوند همگی از ارز دولتی استفاده کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید؛ رئیس کل گمرک ایران به گمرکات کشور اعلام کرده است تمامی تسهیلات گمرکی از جمله ترخیص نسیه و درصدی را جهت آسان سازی فرآیند ترخیص محموله‌های لاستیک به واردکنندگان این کالا ارائه نمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!