سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مرگ روزانه 43 نفر در تصادفات رانندگی
۱۲:۳۲ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
persiakhodro2
رئیس بیمه مرکزی اعلام کرد:

مرگ روزانه 43 نفر در تصادفات رانندگی

پرشین خودرو: رئیس بیمه مرکزی با اعلام این مطلب که روزانه 43 نفر در تصادفات رانندگی جان می‌بازند، گفت: سهم خسارت جانی موتورسیکلت‌ها 96 درصد و سواری‌ها 87 درصد است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، سلیمانی رئیس بیمه مرکزی در دومین یادبود قربانیان سوانح ترافیکی در سالن الغدیر اظهار داشت: مرگ روزانه ۴۳ تن و مجروحیت ۹۰۰ نفر در تصادفات رانندگی بسیار نگران کننده است.

رئیس بیمه مرکزی تصریح کرد:خسارت پرداختی بیمه برای سوانح رانندگی از ۵۳۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۲ به حدود ۸۹۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۶ افزایش داشته است.

وی با اعلام این مطلب که هر روز ۴۳ قربانی و ۹۰۰ مجروح حاصل حوادث رانندگی اند, بیان داشت: باید در زمینه امنیت و سلامت جامعه تلاش کرد.

 

تصادف

 

سلیمانی خسارت پرداختی بیمه برای سوانح رانندگی در سال ۹۲را حدود ۵۳۰۰ میلیارد تومان، در سال ۹۳ حدود ۷۰۰۰ میلیارد تومان و در سال ۹۶ حدود ۸۹۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

رئیس بیمه مرکزی افزود: سهم خسارت جانی سواری ها ۸۷ درصد و مالی ۱۳ درصد و در موتورسیکلت ها سهم خسارت جانی ۹۶ درصد و ‌مالی ۴ درصد است

وی تقویت بخش نظارتی در حوزه های راهداری، فرهنگ سختگیرانه برای دریافت گواهینامه و ایجاد استراحتگاه های مناسب در طول مسیر را از جمله موضوعات ضروری در راستای پیشگیری از حوادث رانندگی عنوان کرد.

نظر بینندگان
!
!
!