جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
قدردانی از حضور مستمر سایپا در نمایشگاه ارومیه
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
اجاره خودرو

قدردانی از حضور مستمر سایپا در نمایشگاه ارومیه

پرشین خودرو: رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه باحضور در غرفه گروه سایپا در نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته آذربایحان غربی گفت: مردم آذربایجان غربی علاقه زیادی به محصولات گروه سایپا دارند و از خودروهای جدید تولیدی این گروه استقبال بسیار خوبی خواهند داشت.

به گزارش پرشین خودرو، محمدرضا علیزاده امام‌زاده با قدردانی از حضور مستمر گروه سایپا در سه دوره نمایشگاه خودرو ارومیه، خاطرنشان کرد: گروه خودروسازی سایپا تاکنون با تمام امکانات در نمایشگاه‌های خودرویی ارومیه حضور یافته که نشان از اولویت مدیران ارشد سایپا به مقوله ارتباط رودررو با مشتریان و معرفی محصولات از طریق فرصت‌های نمایشگاهی است.

وی گفت: نمایش خودروهای جدید سایپا به‌ویژه خودروی رهام برای اولین‌بار در ارومیه و خودروهای جدید خانواده چانگان نشان‌دهنده پیشرو بودن سایپا در امر تحقیق و توسعه و بومی‌سازی دانش طراحی و تکنولوژی ساخت خودرو در کشور است و از این حیث به صنعت خودروی داخلی می‌بالیم.

علیزاده امام‌زاده درخصوص عملکرد نمایندگی‌های گروه سایپا در استان آذربایجان غربی تصریح کرد: خدمات پس از فروش سایپا در این استان از سوی نمایندگی‌های سایپا به نحو مناسبی به مردم ارائه می‌شود که جای قدرانی است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران عملکرد گروه سایپا در بخش خودروهای نیمه‌سنگین و سنگین را مثبت ارزیابی کرد و حضور همه‌جانبه گروه سایپا و شرکت‌های زامیاد و سایپادیزل در نمایشگاه خودرو ارومیه را باعث بالندگی این نمایشگاه دانست.

وی با بیان اینکه سایپا در نمایشگاه‌های سال‌های گذشته شرایط فروش ویژه‌ای برای مردم آذربایجان غربی در نظر می‌گرفت، ابراز امیدواری کرد که شرایط بازار خودرو به شکلی رقم بخورد تا مشتریان و خریداران خودرو در این استان، دغدغه کمتری برای خرید خودرو داشته باشند.

گفتنی است نمایشگاه خودرو، قطعات و‌ صنایع وابسته آذربایجان غربی تا ۱۳ مهرماه جاری از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر ارومیه پذیرای علاقه‌مندان به صنعت خودرو است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!