جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۱ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
سازمان حمایت متولی کشف واقعی قیمت خودرو شده است
۱۲:۱۱ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

سازمان حمایت متولی کشف واقعی قیمت خودرو شده است

سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان متولی کشف واقعی قیمت خودرو و اعلام عمومی قیمت خودروهای تولید داخلی شده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، محسن جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، با بیان این مطلب گفت: طی فراخوانی از تمام نخبگان و دانشگاهیان و‌ متخصصان کشور خواسته ایم کسانی که توانایی تولید قطعات با کیفیت در داخل کشور دارند، با سایپا همکاری کنند تا بتوانیم در سایه توان و تخصص داخلی با تحریم ها در صنعت خودرو مقابله کنیم.

وی که در حاشیه سومین نمایشگاه خودرو ارومیه سخن می گفت، در خصوص برنامه سایپا برای مقابله با تحریم ها اظهار داشت: استراتژی گروه خودروسازی سایپا نگاه به تولید داخل با حداکثر داخلی سازی در تولید خودرو است.


مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در خصوص قیمت گذاری خودرو نیز تصریح کرد: خودرو نقش تعیین کننده و مستقیمی بر زندگی تمام اقشار جامعه دارد و بر اساس سیاست های دولت و تصمیماتی که به تازگی اتخاذ شده، قیمت گذاری خودرو با توجه به تغییرات در نرخ ارز و قیمت حامل های تولید از جمله قیمت آلومینیوم، فولاد، مواد پلیمری و تمامی مواردی که تاثیرگذاری مستقیم بر محصول نهایی دارند، به سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان واگذار شده است.

 

سازمان حمایت

جهرودی تاکید کرد: تا زمانی که سازمان حمایت، قیمت های جدید را اعلام نکند، ملاک همان قیمت های قبلی است و به محض اعلام توسط این سازمان، قیمت خودروها تثبیت خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پاسخ به سئوالی در خصوص ازدحام متقاضیان برای پیش خرید خودرو در طرح اخیر سایپا خاطرنشان کرد: گروه سایپا به لحاظ سخت افزاری و زیرساخت های تکنولوژی اطلاعات در وضعیتی قرار دارد که توان پاسخگویی به هجوم کاربران و ‌متقاضیان را دارد اما حجم تقاضاها در طرح های پیش فروش با حجم عرضه برابر نیست که موجب ازدحام در سایت فروش می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!