دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
با تخلفات موتورسیکلت‌ها به صورت جدی برخورد نمی‌شود
۱۲:۴۲ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
کرمان 2

با تخلفات موتورسیکلت‌ها به صورت جدی برخورد نمی‌شود

پرشین خودرو: با تخلفات موتورسیکلت‌ها به صورت جدی برخورد نمی‌شود و در این حالی است که موتورسیکلت‌ها در به هم زدن نظم و انضباط تاثیر زیادی دارند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران پس از استماع سخنان سردار رحیمی رئیس پلیس تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران نظرات خود را بیان کرده و زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت شورا با بیان اینکه آلایندگی موتورسیکلت‌ها بسیار زیاد است اما شاهد هستیم موتورها آزادانه تردد می‌کنند، گفت: متأسفانه مکانیزمی برای کنترل موتورها نیست و آن‌ها بستری برای انجام بزهکاری تبدیل شدند.


وی افزود: لازم است پلیس گزارشی در مورد کنترل خودروهای آلاینده و فرسوده بخصوص کامیون‌ها ارائه کند.

 

تخلفات

 

 در ادامه شهربانو امانی نیز تصریح کرد: با تخلفات موتورسیکلت‌ها به صورت جدی برخورد نمی‌شود و در این حالی است که موتورسیکلت‌ها در به هم زدن نظم و انضباط تاثیر زیادی دارند.

در ادامه حجت نظری ضمن تشکر از تعامل ویژه پلیس با مدیریت شهری گفت: اگر تعامل و همکاری پلیس باشد، می‌توانیم در مورد زیست شبانه شهری اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و همچنین در بحث تعاملاتی همچون پخش فوتبال و مسابقات ورزشی از اماکن عمومی به یک جمع‌بندی برسیم چرا که اینگونه مسائل سبب نشاط اجتماعی شده و اعتماد عمومی را فراهم می‌کند.

نظر بینندگان
!
!
!