پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نرخ بلیت پرواز هوایی اربعین باید یک‌میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شود
۱۳:۰۱ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
اجاره خودرو
رئیس کمیسیون عمران مجلس:

نرخ بلیت پرواز هوایی اربعین باید یک‌میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شود

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: نرخ پرواز هوایی اربعین باید از سوی ایرلاین ها حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از خانه ملت، محمدرضا رضایی کوچی  با انتقاد از بالا بودن نرخ بلیط پروازهای هوایی اربعین، گفت: اخیر اعلام شده که قیمت بلیط تهران به نجف به صورت رفت و برگشت حدود دو میلیون و 400 هزار تومان است، اما قطعا این میزان افزایش به هیچ وجه قابل قبول نیست.

افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین به هیچ وجه پذیرفتنی نیست

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولان ایرلاین ها علت افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین را حجم مسافران و بالا رفتن قیمت ارز اعلام کرده اند، اما این دلایل به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.


نرخ پرواز هوایی اربعین باید یک میلیون و 600 هزار تومان اعلام شود

وی با اعلام اینکه نرخ پرواز هوایی اربعین باید مانند سال گذشته برای رفت و برگشت حدود یک میلیون و 600 هزار تومان باشد، گفت: نرخ دو میلیون و 400 هزار تومانی نشان دهنده افزایش یکصد درصدی قیمت بلیط پروازهای هوایی اربعین است، از این رو کمیسیون عمران مجلس از ایرلاین ها خواسته که قیمت بلیط هواپیما در آن ایام، حدود یک میلیون و 600 هزار تومان باشد.

 

بلیت هواپیما

 

رضایی کوچی ادامه داد: البته کمیسیون عمران مجلس اخیر نشستی را با حضور تمام متولیان راهپیمای اربعین برگزار کرد و در این نشست بر لزوم آمادگی بیشتر دستگاه برای خدمات رسانی به زائران تأکید شد.

قیمت بلیط اتوبوس اربعین مانند سال گذشته بدون تغییر است

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: بر اساس مذاکرات صورت گرفته، مقرر شده نرخ بلیط اتوبوس های اربعین از شهرها به مقصد پایانه های مرزی به قیمت سال گذشته تعیین شود و افزایش قیمت در بلیط اتوبوس ها نداشته باشیم./

نظر بینندگان
!
!
!