پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۴:۲۱ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
هدایای جالب پوتین به مناسبت تولدش
۰۴:۲۱ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اجاره خودرو

هدایای جالب پوتین به مناسبت تولدش

پرشین خودرو: به مناسبت سالروز تولد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هدایای جالبی را که در این مدت دریافت کرده است، معرفی خواهیم کرد.

معمولا برای همه این سوال پیش می آید که سیاستمداران و چهره های مطرح در روز تولدشان چه هدیه ای دریافت می کنند. امروز هفتم اکتبر برابر با سالروز تولد ولادیمیر پوتین است و او امسال وارد 66 سالگی خواهد شد. در این گزارش خواهید دید که رئیس جمهور روسیه در مدت ریاستش، چگونه هدایایی را به مناسبت تولد خود دریافت کرده است.توله ببر اسورییسکی به نام ماشاهدیه

 

10 سال پیش در سال 2008 فردی ناشناس که گویا خبرنگار یک مجله خبری بوده است به مناسبت تولد پوتین «توله ببری» را به او هدیه داد.

تمساح کریستالی
 تمساحپوتین برای شرکت در اجلاس رهبران کشورهای مشترک المنافع به مولداوی کشور میزبان این اجلاس سفر کرد.در آنجا ولادیمیر وارونین رئیس جمهور مولداوی به مناسبت تولد 50 سالگی پوتین «تمساحی از جنس کریستال »هدیه داد.

شمشیر پیروزی
 

هدیه

 


شمشیر پیروزی هدیه ای بود که پوتین از پادشاه بحرین دریافت کرد؛ یک تیغه فولادی از دمشق با دسته ای از فلزات و سنگ های گرانبها. همچنین جوکو ویدودو رئیس جمهور اندونزی به بوچاروف روچی (محل اقامت تابستانی رئیس جمهور) رفت و یک مراسم پر سر و صدای خنجر زنی را برای رئیس جمهور اجرا کرد.

سگ
 

سگ

 


سگ حیوان مورد علاقه پوتین است او بارها این حیوان باوفا را بعنوان کادو دریافت کرده است. رئیس جمهور ژاپن سگ نژاد آکیتا لنو و نژاد بافی را از رئیس جمهور بلغارستان و نژاد آلابای را از رئیس جمهور ترکمنستان دریافت کرده است.

کتاب بهترین هدیه برای پوتین


دیمیتری مدودوف در 60 سالگی ولادیمیر پوتین نسخه اول از کتاب الکساندر بنوآ تاریخ نویس معروف به نام Tsarskoye Selo را هدیه داد.

روتختی


سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق ایتالیا رو تختی که تصویر کلیسای جامع سنت باسیل و کولوسئوم روی آن دست دوزی شده است را هدیه داد.

آکاردئون

کریستینا کریشنر رئیس جمهور سابق آرژانتین یک آکاردئون به عنوان نماد دوستی و روابط خوب بین دو کشور هدیه داد. امسال ولادمیر جشن تولد 66 سالگیش را در کاخ کرملین به همراه دوستان و اقوام نزدیکش برگزار خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پوتینهدایاتولد
نظر بینندگان
!
!
!