پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
سایت‌های خرید و فروش ارتباطی با خودروسازان ندارند
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
persiakhodro2
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

سایت‌های خرید و فروش ارتباطی با خودروسازان ندارند

پرشین خودرو: سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: عرضه محصولاتی مانند خودرو در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی ارتباطی به خودروسازان ندارد و توسط افرادی صورت می‌گیرد که در طرح‌های پیش فروش اقدام به خرید کرده‌اند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از خانه ملت، ولی ملکی  در خصوص اظهار داشت: عرضه محصولاتی مانند خودور در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی ارتباطی به خودروسازان ندارد و توسط افرادی صورت می‌گیرد که در طرح‌های پیش فروش اقدام به خرید کرده‌اند و اکنون که با کاهش قیمت‌ها متضرر می‌شود خودروهای خریداری شده خود را به شکل پکیج به فروش می‌‍رسانند.


سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: سایتی را مشاهده کرده‌ام برای اینکه قیمت دلار را افزایش دهد و در بازار اختلالی را ایجاد کنداعلام کرده بود که 50 هزار نفر از بازاریان وارد اعتصاب شوند تا به اهداف خود در زمینه افزایش مجدد نرخ ارز و بالا رفتن قیمت اجناس دست پیدا کنند.

 

سایت خرید وفروش

 

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: دلالان و افرادی در بازار ارز، خودرو و طلا فعالیت می‌کنند که از خارج هدایت می‌شوند و منافع آنها در راستای بر هم ریختن بازار تعریف شده تا به اهداف خود دست پیدا کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان در خصوص اینکه بر خورد قانونی با مخلان بازار ارز و خودرو در فضای مجازی انجام می‌شود، اظهار داشت: رئیس قوه قضائیه اعلام کرد که سایت‌ها و نشریات در صورتی اطلاعات کاذبی از بازار را در اختیار مردم قرار دهند با آنها برخورد می‌شود که باید اینگونه نیز باشد.

نظر بینندگان
!
!
!