جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
گواهینامه رانندگان پر خطر ضبط می‌شود
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
اجاره خودرو

گواهینامه رانندگان پر خطر ضبط می‌شود

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور ناجا، گفت: رانندگانی که از مواد مخدر و روان‌گردان استفاده کنند وسیله نقلیه‌شان توقیف و گواهینامه‌شان ضبط شده و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور در حاشیه مراسم افتتاح طرح ارتقای سلامت رانندگان در پلیس راهور ناجا در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز سطح ارتقاء سلامت رانندگان را به مرحله اجرا درمی‌آ‌وریم.


رئیس پلیس راهور ناجا، تصریح کرد: کسانی که از مواد مخدر، روان‌گردان و الکل استفاده کرده و مبادرت به رانندگی کنند وسیله نقلیه‌شان متوقف و گواهینامه‌شان ضبط شده و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد و طبق مقررات با آن‌ها برخورد خواهد شد.


وی در پاسخ به سوالی درخصوص حمل حیوانات در وسیله نقلیه و مشاهده اینکه حیواناتی از قبیل: شیر و گربه‌سانان در خودرو‌ها حمل می‌شوند، اعلام کرد: حیوان‌گردی از نظر ما جرم است و باید حیوانات در ظرف‌ها و پالت‌های مخصوص حمل شوند در غیر این صورت با راننده متخلف برخورد خواهد شد.

 

حیوان در خودرو

 

 

وی همچنین درخصوص اصلاح قوانین و افزایش نرخ جرائم، گفت: هر سه سال یکبار اصلاح قوانین و افزایش نرخ جرائم در قانون پیش‌بینی شده و پلیس راهور، وزارت کشور و وزارت دادگستری نظارت خود را اعلام می‌کنند؛ امسال آخرین سال ا. ست و سال بعدی در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ۲۰ میلیون سفر به صورت روزانه در تهران  انجام می‌شود که برای رصد دقیق‌تر حوادث و رخداد‌ها باید از ابزار‌های دقیق‌  استفاده  کنیم و بتوانیم به موقع بر حوادث و وقایع دسترسی داشت.
 
مهماندار افزود : بهره‌گیری از سامانه‌های هوشمند مدیریت ترافیک و ایجاد مرکزی متناسب با حجم فعالیت‌های پلیس راهور تهران بزرگ از جمله اهداف توسعه این مرکز است.
 
رییس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : این مرکز برای استفاده چند منظوره افتتاح شده است؛ رصد تخلفات و اتفاقاتی که در سطح شهر رخ می‌دهد از جمله اهداف توسعه این مرکز است؛ همچنین می‌توانیم به واسطه این سامانه حوادثی، چون زلزله، تصادفات، سرقت، تخلفات، یخ‌زدگی و لغزندگی را در سطح کشور رصد کنیم؛ به واسطه تصاویری که دوربین‌ها به ما می‌دهند می‌توانیم به صورت آنلاین وقایع را ثبت کنیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!