یكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
سرویس اولیه خودروهای MVM شامل قطعات مصرفی و اجرت، رایگان است
۱۸:۰۳ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
مدیران خودرو:

سرویس اولیه خودروهای MVM شامل قطعات مصرفی و اجرت، رایگان است

پرشین خودرو: شرکت مدیران خودرو اعلام کرد: سرویس اولیه تمام خودروهای برند MVM بصورت کاملا رایگان در محل نمایندگی های مجاز انجام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، اجرای رایگان سرویس اولیه خودروهای "ام‌ وی ام" با هدف جلب رضایتمندی و انجام تخصصی سرویس‌های خودروهای مدیران خودرو صورت خواهد گرفت.

در سرویس های اولیه بازدید فنی خودرو و تمام سیستم های الکتریکی و مکانیکی بازدید شده و همچنین، تعویض فیلتر و روغن موتور انجام می‌گیرد.

تمام هزینه های اجرت و قطعات مصرفی در این سرویس رایگان خواهد بود و این طرح شامل تمام مشتریانی که خودروهای خود را از اول مهر ماه 97 تحویل گرفته و به خانواده بزرگ مدیران خودرو پیوسته‌اند، خواهد شد.

 

mvm


سرویس اولیه برای تمام انواع مدل‌های "ام وی ام" شامل سر رسید هر یک از شروط انجام سرویس های اجباری دوره ‌ای اعم از پیمایش زیر 5000 کیلومتر اولیه و یا گذشت 6 ماه از تاریخ شروع گارانتی (سر رسید هر کدام زودتر) خواهد بود که ارائه کاملا رایگان سرویس اولیه نقش بسزایی در افزایش رضایت مشتریان و فرهنگ سازی در راستای انجام سرویس‌های دوره ای به عنوان ضامن سلامت و کارکرد صحیح خودرو خواهد داشت و با توجه به همین اهمیت است که انجام سرویس اولیه و دیگر سرویس‌های ادواری در نمایندگی های مجاز از شرایط اصلی تداوم گارانتی خودرو است.

مشتریان محصولات برند "ام وی ام" می‌توانند به منظور اطلاع از جزئیات این طرح به نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور و یا وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه کنند.

نظر بینندگان
!
!
!