سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
هوای تهران سالم است
۱۱:۰۹ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
persiakhodro2

هوای تهران سالم است

پرشین خودرو: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای ضمن اشاره به سالم بودن هوای پایتخت طی امروز(۱۸ مهرماه) از بارش پراکنده باران و وزش باد در تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، حسین شهبازی با بیان اینکه پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۱۸ مهر) است، اظهار کرد: در برخی ساعات این روز به ویژه شبانگاه بارش پراکنده باران و وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه انتظار می‌رود.

وی ادامه داد: بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، طی امروز(۱۸ مهر) وضعیت کیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت برقرار خواهد بود و طی برخی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق مشاهده خواهد شد.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه این شرایط جوی طی فردا (۱۹ مهر) کم وبیش ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در این روز وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می‌رود که در برخی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

به گفته شهبازی همچنین تا روز آینده دما هوا در پایتخت روند افزایشی خواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۸۹ در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با شاخص میانگین ۶۰ همچنان در شرایط سالم است.

نظر بینندگان
!
!
!