جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ساعت کاری دفاتر زیارتی برای ثبت‌نام اربعین
۱۱:۳۸ | ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
persiakhodro2
/گزارش خبری/

ساعت کاری دفاتر زیارتی برای ثبت‌نام اربعین

پرشین خودرو: مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج از افزایش ساعت کاری دفاتر زیارتی سازمان حج و زیارت برای نام‌نویسی زایران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، حمید‌رضا محمدی درباره تمهیدات اندیشیده شده برای تسهیل ثبت‌نام زایران اربعین حسینی اظهار کرد: بیش از 2 هزار و 500 دفتر زیارتی در سراسر کشور آماده نام‌نویسی اولیه و دریافت مدارک متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی هستند.

وی افزود: تمامی دفاتر زیارتی در استان‌ها، شهرها، شهرستان‌ها و حتی روستاها به دریافت مدارک و خدمات‌رسانی در حوزه ثبت‌نام و اعزام مشغول هستند و خوشبختانه روند دریافت مدارک و صدور ویزا با سرعت و دقت لازم انجام می‌گیرد.

مدیر‌کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت با اشاره به افزایش ساعت کاری دفاتر کارگزاری تصریح کرد: افزایش ساعات کاری دفاتر زیارتی برای ارائه خدمت به متقاضیان ثبت‌نام اربعین حسینی(ع) است.

 به گفته محمدی، تمام دفاتر زیارتی و دفاتر موقت ثبت‌نام اربعین موظفند علاوه بر افزایش ساعات کاری روزانه، در ایام تعطیل نیز محل دفتر باز بوده و پاسخگوی مراجعین باشند و امور زائرین را برابر دستورالعمل‌های ابلاغی، در حداقل زمان ممکن به انجام برسانند.

وی یادآور شد: ساعت کار دفاتر زیارتی افزایش یافته است به گونه‌ای که تا زمانی که متقاضیان زیارت اربعین برای تحویل مدارک در دفاتر حضور دارند، دست‌اندرکاران باید کارهای مربوطه را انجام دهند.

محمدی تاکید کرد: سرعت نیز یکی از اولویت‌های امسال خدمات‌رسانی و ثبت‌نام است و صدور روادید اربعین حداقل تا 48 ساعت بعد از نام‌نویسی و تحویل کامل مدارک انجام می‌پذیرد.

نظر بینندگان
!
!
!