چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۷ | ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
بازدید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از بزرگترین مركز تماس امداد خودرو كشور
۱۴:۵۷ | ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
اجاره خودرو

بازدید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از بزرگترین مركز تماس امداد خودرو كشور

پرشین خودرو: میانگین زمان انتظار مشتری در طرح امداد نوروزی ایران خودرو به 26دقیقه کاهش یافت که این یک رکورد جدید در تاریخ صنعت خودرو کشور محسوب می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، جواد نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با بیان این مطلب گفت: براساس ارزیابی های صورت گرفته 84درصد مشتریان از خدمات امداد خودرو ایران راضی هستند.

وی که در حاشیه بازدید از مرکز تماس امداد خودرو ایران سخن می گفت، با اشاره به اینکه از تعداد تماس هایی که با مرکز تماس امداد خودرو ایران گرفته می شود تنها 27 درصد آن منجر به ارائه خدمات می شود، افزود: این امر با توجه به عدد شاخص 35 درصد در مدت مشابه سال قبل نشان دهنده افزایش کیفیت خودرو و کاهش ارائه خدمات امدادی است.

نجم الدین تاکید کرد: امداد خودرو ایران در طرح امداد نوروزی به سه درصد از مشتریان غیر از محصولات ایران خودرو خدمات ارائه داده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو عملکرد امداد خودرو ایران را مثبت ارزیابی و بر ارائه خدمات نوین و جلب رضایت مشتریان تاکید کرد.

وی تصریح کرد: رقابت در عرصه صنعت خودرو کشور بیشتر شده است و شرکتی در این عرصه پیروز خواهد شد که مشتری مداری را سرلوحه امور خود قرار دهد.

نجم الدین متذکر شد: براساس برآوردهای صورت گرفته، هر مشتری ناراضی 11 نفر را از خرید خودرو از برند خاص منصرف و هر مشتری راضی پنج نفر را تشویق به خرید خودرو می کند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از مدیران و کارکنان امداد خودرو ایران خواست برای تحقق اهداف سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایران" طرحی نو دراندازند.

وی از مهمترین برنامه های امداد خودرو ایران در سال جاری را راه اندازی عیب یابی از راه دور خودرو و ارائه کارت هوشمند خدمات برای مشتریان عنوان کرد.

در ادامه این بازدید سید علی جعفری مدیرعامل امداد خودرو ایران، گزارشی از عملکرد این شرکت در سال 90 برنامه های سال جاری و طرح امداد نوروزی ارائه داد.

در این بازدید، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مرکز تماس امداد خودرو ایران به طور تصادفی با چند نفر از تماس گیرندگان با این مرکز گفت و گو کرد و از نحوه خدمات رسانی امداد خودرو ایران و برخورد با مشتریان آگاه شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
امداد خودرو
نظر بینندگان
!
!
!