یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
سومین نمایشگاه خودرو تهران دی ماه برگزار می شود
۱۲:۳۸ | ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
اجاره خودرو
برپایی نمایشگاه خودرو تهران بعد از نمایشگاه قطعات؛

سومین نمایشگاه خودرو تهران دی ماه برگزار می شود

پرشین خودرو: به دنبال همزمانی دو نمایشگاه قطعات و خودرو تهران، مسئولان دولتی و بخش خصوصی تصمیم گرفتند تا سومین نمایشگاه خودرو تهران پس از نمایشگاه قطعات و از 18 تا 21 دی ماه امسال در شهر آفتاب برپا شود.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به همزمانی برگزاری 2 نمایشگاه خودرو و قطعات تهران در تاریخی مشابه در آبان سال جاری، و به منظور احترام به حقوق بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور، ابتدا در آبان امسال شاهد برپایی نمایشگاه قطعات خواهیم بود و سپس از 18 دی ماه امسال سومین نمایشگاه خودرو تهران پذیرای فعالان و مردم عزیز می شود.

علیرضا عاجزی مجری سومین نمایشگاه خودرو تهران با اعلام این خبر گفت: خودروسازی و قطعه سازی از یکدیگر جدای نیست و با پیشنهاد مسئولان وزارت صنعت و هم اندیشی با متولیان امر، تصمیم بر این شد تا سومین نمایشگاه خودرو تهران در دی ماه امسال برپا شود.

وی با توجه به سال حمایت از کالای ایرانی از استقبال پرشور خودروسازان داخلی در بخش سواری و سنگین برای حضور در سومین آوردگاه خودرویی تهران خبر داد و افزود: همچنین شرکت های واردکننده نیز با تمرکز بر روی موضوع خدمات پس از فروش در این نمایشگاه حاضر خواهند شد تا مردم مانند همیشه برنده رقابت واردکننده و تولیدکننده در کسب کیفیت مورد نیاز خود از خرید تا خدمات خودروی مورد نظرشان شوند.

عاجزی با توجه به حضور و بازدید از نمایشگاه خودرو پاریس ، در مقایسه ای بین نمایشگاه های خودرویی در ایران و کشورهای صاحب نام متذکر شد: شاید به جرات بتوان گفت متولیان برگزاری نمایشگاه در ایران نسبت به همتایان خارجی خود عقب تر نیستند و تنها این طراحی و دیزاین غرفه های شرکت های خارجی است که با استفاده از پیمانکاران خلاق و انبوه ابتدا سلیقه مشتریان و مردم را شناسایی و سپس با اجرای صحیح خود پدیدآورنده غرفه های رقابتی در جذب و کسب رضایت بازدیدکننده می شوند.


مجری سومین نمایشگاه خودرو تهران ابراز امیدواری کرد تا با رونق فعالیت های پیمانکاری در حوزه نمایشگاهی کشور شاهد تفکر روز و مردم پسند و غرفه آرایی صحیح به منظور برپایی نمایشگاه هایی در سطح و حتی بالاتر از سطح جهانی در کشور باشیم.

عاجزی در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال استقبال قابل پیش بینی شرکت کنندگان برای حضور در سومین نمایشگاه خودرو تهران تصمیم داریم تا با پیاده سازی جدیدترین متد نمایشگاهی روز جهان بیش از پیش مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب را برای پذیرایی مطلوب از فعالان بخش خودرو و مردم عزیز مهیا کنیم.

نظر بینندگان
!
!
!