پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۲ | ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
اولویت نجم الدین برای سال91 مشخص شد
۱۴:۵۲ | ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
اجاره خودرو
درسال تولید ملی

اولویت نجم الدین برای سال91 مشخص شد

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو برای تحقق شعار سال تولید ملی ، حمایت از کارو سرمایه ایرانی ، نقشه راه 91 را براساس عرضه محصولات جدید با نشان ایرانی ، تولید صادرات محور و گسترش بازار های بین المللی و جلب رضایت مشتریان ترسیم کرد .

به گزارش «پرشین خودرو»، جواد نجم الدین مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو درمراسم آغاز کاری سال 91 در جمع کارکنان این گروه صنعتی با بیان این مطلب گفت: با توجه به نام گذاری سال 91 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی باید درهمه عرصه ها از جمله تولید ، خدمات پس از فروش ، صادرات ، عرضه محصولات جدید ، جلب رضایت مشتریان و کاهش هزینه ها ، جهادی فکر و عمل کرد.

وی حمایت از تولید ملی را راهکار اصلی مقابله با تحریم های آمریکا و اروپا علیه کشورمان دانست و اظهارداشت : سال 91 سالی بسیار پرکار در زمینه داخلی سازی و شبکه تامین است و محصولات ما باید به خودکفایی کامل برسد و بیمه مادام العمر برای محصولات گروه صنعتی ایران خودرو رقم بخورد.

نجم الدین تولید انبوه رانا با 70 درصد ساخت داخل در سه ماهه اول سال را از رویدادهای مهم سال 91 در ایران خودرو عنوان کرد و اظهار داشت: افزایش سرمایه 40 درصدی شرکت که در سال گذشته اتفاق افتاد، دست ما را برای کارهای تحقیقاتی و توسعه ای باز گذاشته و موجب کاهش هزینه های مالی می شود.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید انبوه ، وانت تندر 90 در شهریور ماه و دنا در نیمه دوم امسال نیز خبر داد و با تاکید بر تولید صادرات محور، اظهار امیدواری کرد سال جدید سال جهش صادراتی ایران خودرو باشد.

نجم الدین تولید وانت جدید تندر را که قرارداد آن به امضا رسیده و تولید موتور ایکس یو ام را که موتور بهبود یافته موتور ایکس یو 7 با استاندارد یورو 4است ، از دیگر برنامه های امسال ایران خودرو ذکر کرد و تعمیق طراحی محصول به واسطه طراحی پلتفرم های ملی و خودروساز شدن به معنای واقعی را از موارد مهم در راهبرد ایران خودرو عنوان کرد.

وی خواستار تداوم اجرای نهضت کاهش هزینه ها، انضباط مالی و کاهش ضایعات شد و از کارکنان خواست ایده های خلاق خود برای تحقق این هدف ها و تضمین سودآوری شرکت را در قالب سیستم پیشنهادها ارایه کنند .

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به شعار تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، گفت: اقداماتی که در سال گذشته در جهت ارتقای ایمنی و کیفیت محصولات اجرا شد، امسال نیز ادامه یافته و تمامی محصولات با کیسه هوا و سیستم ترمز ضد قفل و استاندارد آلایندگی یورو 4 عرضه خواهد شد.

وی از تداوم افزایش سرمایه در سال جدید نیز خبر داد و گفت: بخش عمده ای از سود سال گذشته صرف افزایش سرمایه شرکت شد و این امر سال جاری نیز اجرا می شود.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو درتشریح عملکرد این گروه صنعتی در سال 90 گفت: گروه صنعتی ایران خودرو علی رغم افزایش تحریم ها در سال گذشته موفق شد میزان تولیدات خود را به میزان 20 هزار دستگاه افزایش دهد.

نجم الدین افزود: این شركت در سال گذشته با وجود سخت گیرانه تر شدن استاندارد های خودرویی توانست 775 هزار دستگاه انواع خودرو تولید كند.

نجم الدین از مهمترین اقدامات سال گذشته را افزایش تولید موتورهای كم مصرف TU5 و EF7 برشمرد و خاطرنشان ساخت: افزایش 72 درصدی تولید تندر 90 نسبت به سال 89، افزایش 25 درصدی تولید خودروهای تجاری و صادرات دویست هزارمین خودرو در سال 90 كارنامه خوبی را در سال گذشته درصنعت و اقتصاد کشور رقم زد .

وی گفت: رونمایی از خودروی جدید دنا و مراحل انبوه سازی خودرو رانا نیز در سال گذشته از دیگر اقدامات این گروه صنعتی بود.

نجم الدین افزایش 40 درصدی سرمایه شركت از 630 به 882 میلیارد تومان را از دیگر اقدامات این شركت خواند و تصریح كرد: در سال گذشته موفق شدیم هزینه های سربار را كاهش دهیم و همچنین عنوان برترین شركت در بین 100 شركت را هم كسب كردیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!