پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
تمهیدات ویژه اتوبوسرانی برای تماشاگران فوتبال پرسپولیس و السد
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
اجاره خودرو

تمهیدات ویژه اتوبوسرانی برای تماشاگران فوتبال پرسپولیس و السد

پرشین خودرو: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس ایران - السد قطر خدمات رسانی ویژه‌ای به تماشاگران می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه،  شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت برگزاری مسابقه فوتبال تیم‌های پرسپولیس ایران - السد قطر که اول آبانماه در ورزشگاه بزرگ آزادی انجام خواهد شد، طبق روال، جهت رفاه حال تماشاگران با اختصاص اتوبوس‌های مورد نیاز، از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو مربوطه، تماشاگران را منتقل می‌نماید.

لازم به ذکر است، تماشاگران می‌توانند با استفاده از ناوگان خطوط سامانه‌های تندرو مستقر در پایانه آزادی به میادین: انقلاب اسلامی، امام حسین (ع)، تهرانپارس، خراسان، پایانه خاوران، فلکه صادقیه، پونک و دانشگاه علوم تحقیقات و همچنین در ادامه مسیر با بهره گیری از ایستگاه متروی میدان آزادی به سایر نقاط سطح شهر، عزیمت نمایند.

 

اتوبوسرانی

 

 

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن تشکر از تماشاگران فهیم فوتبال، درخواست می‌کند از آنجایی که بهترین اتوبوس‌های موجود جهت تکریم تماشاگران در نظر گرفته شده است، همانند همیشه خدمتگزاران خود را با استفاده بهینه و دقت در نگهداری اتوبوس‌های اعزامی جهت ارائه خدمات بهتر، یاری فرمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!