دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
اعلام شرط عدم جریمه خودروهای دارای طرح ترافیک سال 90
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
اجاره خودرو

اعلام شرط عدم جریمه خودروهای دارای طرح ترافیک سال 90

پرشین خودرو: رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور گفت: خودروهای دارای طرح ترافیک سال 90 در صورت تمدید زمان این نوع طرح از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران می‌توانند در شهر تردد و متعاقب آن برگ جریمه‌ای دریافت نکنند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ مرتضی دهقانی در پاسخ به این سوال که شهرداری تهران مدت اعتبار طرح‌های ترافیک سال گذشته را تا پایان فروردین‌ ماه سال جاری تمدید کرده است، آیا خودروهای دارای این نوع طرح اجازه تردد در شهر تهران را دارند یا خیر گفت: در صورتی که شهرداری تهران و سازمان حمل و نقل و ترافیک این سازمان تمدید زمان برای طرح‌های ترافیک سال گذشته را در نظر گرفته باشند خودروها می‌توانند در شهر تردد کنند و متعاقب آن برگ جریمه‌ای برای افراد صادر نخواهد شد.

وی ادامه داد: سازمان طرح ترافیک مسئول این موضوع است و دوربین‌های طرح ترافیک در اختیار این سازمان قرار دارد. اگر زمان برای طرح ترافیک سال گذشته تمدید شده باشد به صورت خودکار دوربین‌ها پلاک‌های مورد نظر را ثبت نخواهند کرد و متعاقب آن برگ جریمه‌ای صادر نخواهد شد.

این فرمانده انتظامی در پاسخ به این سوال که اگر فردی به اشتباه جریمه شد آیا جریمه وی حذف خواهد شد یا خیر به فارس گفت: فرد شاکی باید با مراجعه به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری و دریافت برگ معرفی نامه به پلیس راهور مراجعه و جریمه خود را حذف کند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
طرح ترافیک
نظر بینندگان
!
!
!