چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
شنیدن و عمل کردن، ویژگی مثبت «رضا رحمانی» است
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
ایرانسل 2
/اختصاصی/رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی:

شنیدن و عمل کردن، ویژگی مثبت «رضا رحمانی» است

پرشین خودرو: رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی، شنیدن و عمل کردن را ویژگی مثبت گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست.

محمدرضا نجفی منش، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب در خصوص رضا رحمانی گزینه پیشنهادی وزارت صمت گفت: آقای رحمانی از گذشته فرد فعال و تاثیرگذاری در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور بوده بطوریکه سال ها در کمیسیون صنایع و معادن مجلس و پس از آن قائم مقامی وزارت صمت حضور داشته است.

وی با اشاره به تشکیل "اتاق فکر در حوزه های مختلف صنعت، معدن و تجارت" به عنوان یکی از برنامه های گزینه پیشنهادی وزارت صمت، اظهار داشت: خوب شنیدن از ویژگی‌های مهم رحمانی است که می‌توان از آن یاد کرد بطوریکه این شخص پس از شنیدن به حرف‌ها، عمل هم می‌کند.

 به گفته نجفی منش، در مدت زمانی که آقای رحمانی قائم مقام وزارت صمت بوده است چندین طرح را که این وزارتخانه تهیه کرده بود به کمیسیون های مختلف اتاق بازرگانی و صنایع و معادن آورد و در نهایت برای اجرا و پیاده سازی آنها از خرد جمعی بهره برد.

رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی همچنین حضور آقای رحمانی در راس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تا قبل از فعالیت به عنوان قائم مقام در وزارت صمت را یکی از نقاط قوت و قابل اتکا برای شناخت صحیح و اصولی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت از اوضاع و احوال بخش صنعت کشور دانست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: گزینه پیشنهادی وزارت صنعت نشان داده است که تصمیماتش پس از مشورت و عبور از اتاق فکرها، عملی می شود.

نظر بینندگان
!
!
!