دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مهلت 2هفته‌ای برای خودرو‌های فاقد معاینه
۰۹:۴۷ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
ایرانسل 2

مهلت 2هفته‌ای برای خودرو‌های فاقد معاینه

پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اجرای فاز دوم طرح کاهش که از امروز در کل شهر تهران اجرا می‌شود، گفت: با هماهنگی پلیس خودرو‌های فاقد معاینه فنی تا دو هفته توسط دوربین‌های جدید جریمه نمی‌شوند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان،  محسن پورسید آقایی در مراسم افتتاحیه سامانه‌های ثبت تردد معابر ورودی و خروجی شهر تهران اظهار داشت: لازم بود ورودی و خروجی رینگ شهر تهران به دوربین و سیستم الکترونیک مجهز شود. وقتی دستور راه اندازی سامانه‌ها را دادم برای راه اندازی آن چندان امیدوارم نبودم، اما کار جهادی یعنی اینکه کار درست را به موقع انجام دهیم و این موضوع محقق شد.


وی افزود: بیشترین مزیت استقرار این سامانه‌ها کنترل تردد خودرو‌های سنگین در شهر است. همچنین ۵۰۰ هزار خودرویی که از شهرستان‌های اقماری شهر تهران به این شهر تردد دارند، کنترل می‌شوند.

 

معاینه فنی

 

معاون شهردار تهران با بیان اینکه برای آشنایی بیشتر مردم با فاز دوم طرح کاهش جریمه‌ای برای ثبت دوربین‌های جدید صادر نمی‌شود، گفت: با هماهنگی پلیس مقرر شد دوربین‌های جدید به صورت ارشادی معاینه فنی را کنترل کنند و پس از آن برای خودرو‌های فاقد معاینه فنی قبض جریمه صادر شود.

در ادامه این مراسم رییس پلیس راهبر تهران بزرگ بیان داشت: نصب دوربین‌ها در ورودی و خروجی شهر تهران آرزویی بود که امروز با اراده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران محقق شد تا خودرو‌های فاقد معاینه فنی کنترل شوند.

نظر بینندگان
!
!
!