چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۲ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
سفر برندگان مسابقه عکاسی «رنگی شو» به چین آغاز شد
۰۹:۵۲ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

سفر برندگان مسابقه عکاسی «رنگی شو» به چین آغاز شد

پرشین خودرو: بابک قدس ورزنده و سینا سهیلی 2 برنده مسابقه عکاسی کمپین رنگی‌شو مدیران خودرو، توانستند با ثبت لحظه های ناب از طبیعت و محصولات این خودروسازی برنده مسابقه عکاسی شده و راهی سفری سیاحتی به کشور چین شوند.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مدیران خودرو با هدف آشنایی مشتریان با مجموعه خودرو های برند MVM و CHERY در مرداد ماه 1397 کمپین عکاسی را با موضوع طبیعت و خودرو برگزار کرد. حضور در این مسابقه و ارسال آثار برای عموم آزاد بود و شرکت کنندگان توانستند در زمان برگزاری این مسابقه بیش از 1000 تصویر ارسال کنند.

 سفر این دو برنده به مقصد شانگهای چین از سه شنبه شب آغاز می‌شود و با برنامه های متنوع تیم استقبال کننده چینی تا یک هفته ادامه خواهد داشت. مسافران ایرانی به همراه تیمی از برندگان دیگر کشورها به سه شهر توریستی شانگهای، سوجو و ووهو عزیمت خواهند کرد تا از جاذبه های توریستی این شهر ها دیدن کنند.

بازدید از فرهنگ و اداب رسوم 5000 ساله چین، موزه ها و همچنین پیشرفت های حاصله در تکنولوژیهای بکار گرفته شده در چین صورت خواهد گرفت. در پایان تیم بازدید کننده به شهر وهوو محل کارخانه چری چین اعزام خواهند شد تا از آخرین محصولات و دستاورد های خودرو سازی این شرکت بازدید کرده و محصولات جدید تست نمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!