چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
وضعبت هوای تهران در 2 آبان ماه
۱۳:۱۰ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
ایرانسل 2

وضعبت هوای تهران در 2 آبان ماه

پرشین خودرو: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در پایتخت طی امروز(۲ آبان ماه) از افزایش دمای هوا در پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، حسین شهبازی با بیان اینکه پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۲ آبان) است، اظهار کرد: برای برخی ساعات وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - جنوب‌غربی انتظار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه این وضعیت جوی طی فردا (۳ آبان) همچنان ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: برخی ساعات این روز همراه با وزش باد با جهت غالب غربی - جنوب‌غربی خواهد بود.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ادامه داد: بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز (۲ آبان) احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت و انتظار می رود تا فردا (۳ آبان) این شرایط کم وبیش تداوم داشته باشد.

 

هوای تهران

 

به گفته شهبازی همچنین دما هوا در پایتخت تا روز آینده افزایش نسبی خواهد یافت.

وی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۶۹ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با شاخص میانگین ۷۱ همچنان در شرایط سالم است.

نظر بینندگان
!
!
!