دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
کرمان موتور طرح امدادی «اربعین» را کلید می زند + جزئیات
۱۴:۰۶ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
/گزارش خبری/

کرمان موتور طرح امدادی «اربعین» را کلید می زند + جزئیات

پرشین خودرو: معاون خدمات امدادی شرکت کرمان موتور از آغاز طرح امداد اربعین با بیش از 100 اکیپ امدادی در استان‌های مختلف کشور از ۸ تا ۱۱ آبان ماه جاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدرضا محمودی ضمن عرض تسلیت به مناسب فرا رسیدن اربعین حسینی (ع) اعلام کرد: با توجه به حضور میلیونی هموطنان در مراسم اربعین حسینی در اماکن مقدس کشور عراق و حجم بالای مسافران در جاده ها و در مسیرهای منتهی به مرزهای غربی و سایر مناطق کشور، شرکت کرمان موتور با هدف اطمینان خاطر به مشتریان و همراهی در سفرهای پیش‌رو طرح امداد "اربعین" را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: طرح امداد "اربعین" با بیش از 100 اکیپ امدادی در استان‌های کرمانشاه، کردستان، ایلام، قم، مازندران، گیلان، همدان، لرستان، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، البرز و تهران از 08/08/97 لغایت 11/08/97 برگزار می‌ شود.

همچنین جهت رفاه حال زائران عزیز به ویژه مشتریان شرکت کرمان موتور، در ایام اربعین حسینی پایگاه امدادی در محل مرز مهران مستقر شده و امدادگران با تجربه نیز به صورت کاملا مجهز به این مرز اعزام شده اند.

 



گفتنی است، پیش‎بینی‌ها و برنامه‌‌ریزی‌های لازم برای اجرای این طرح، به منظور ارائه بهترین خدمات به هموطنان از چند ماه پیش در شرکت خدمات و تجارت بم خودرو کلید خورده و قطعات و تجهیزات مورد نیاز در طی این مدت تامین و در اختیار نمایندگی‌های مجاز شرکت کرمان موتور قرار گرفته است.

وی ضمن اشاره به آمادگی شبانه روزی مرکز پیام امداد شرکت کرمان موتور با شماره تماس 021-42724 جهت پاسخگویی و ارائه مشاوره‌های فنی، از افزایش تعداد کارشناسان این مرکز در ایام اربعین خبر داد.

همچنین مرکز تماس امداد آمادگی خود را جهت دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان محترم، در راستای بهبود ارائه خدمات امدادی اعلام می دارد.

در پایان معاونت خدمات امدادی شرکت کرمان موتور ضمن التماس دعا از زائرین محترم توصیه کرد پس از پارک خودرو در مرزهای کشور و رعایت نکات ایمنی از فعال شدن سیستم ضد سرقت خودرو اطمینان حاصل کنند.

مشتریان میتوانند به منظور آگاهی از عملکردهای خودرو و پاسخ سوالات فنی خود با مرکز امداد کرمان موتور تماس بگیرند.

نظر بینندگان
!
!
!