دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نسل جدید مرسدس بنز C کلاس 3 سال دیگر می آید
۱۰:۱۶ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
ایرانسل 2
/اختصاصی/

نسل جدید مرسدس بنز C کلاس 3 سال دیگر می آید

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی مرسدس بنز اعلام کرده است که نسل جدید مرسدس بنز C کلاس به همراه جدیدترین سیستم‌های کمک راننده تا سال 2021 راه اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، به دنبال شرکت خودروسازی تسلا، خودروساز آلمانی مرسدس بنز به خاطر داشتن محصولات لوکس و گران قیمت فروش خود را به آرامی دنبال می‌کند و بازار فروش بسیار خوبی در سطح جهانی دارد.

 

مرسدس بنز c


حال مهم‌ترین موضوع که می‌تواند در بازاریابی و فروش محصولات یک خودروساز بزرگ تاثیرگذار باشد، طراحی و ساخت مدل‌های جدید از برندهای شرکت خواهد بود و اخیرا شرکت خودروسازی مرسدس بنز اعلام کرده است که نسل جدید مرسدس بنز C کلاس به همراه جدیدترین تجهیزات صنعت خودروسازی و سیستم‌های کمک راننده از جمله "سطح 3 سیستم رانندگی خودکار"، تا سال 2021 میلادی توسعه یافته و برای عرضه به مشتریان راه اندازی خواهد شد.

 

مرسدس بنز c


البته مرسدس بنز C کلاس تنها محصول نسل جدید مرسدس بنز برای سال 2021 نخواهد بود و طبق گفته منابع خبری و محلی آلمانی، در سال 2021 میلادی نسل جدید محصولاتی همچون مرسدس بنز GLC و یا CLS هم راه اندازی خواهد شد.

 

مرسدس بنز c


با این حال مرکز توجهات بر روی مرسدس بنز C کلاس خواهد بود که سهم فروش قابل توجهی برای شرکت مرسدس بنز دارد و در نسل جدید خود به سیستم‌های جدید کمک راننده، از جمله سیستم‌های رانندگی خودکار در سطح 3 مجهز خواهد شد که می‌تواند چالشی جدی برای سری 3 بی ام و باشد، مگر اینکه شرکت خودروسازی بی ام و نیز چنین سیستمی بر روی نسل بعد سری 3 مورد استفاده قرار دهد.

 

مرسدس بنز c

نظر بینندگان
!
!
!