جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پنکه 360 درجه بدون پره
۰۳:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ایرانسل 2

پنکه 360 درجه بدون پره

پرشین خودرو: یک پنکه خاص موسوم به "ادن‌پیور"(EdenPURE) با قابلیت چرخش 360 درجه، تا 98 درصد بهره‌وری بیشتری از سیستم‌های تهویه و دیگر خنک کننده‌ها دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، راحتی در محیط زندگی و کار شما نه تنها کلید آرامش، بلکه کلید موفقیت است. چه در حال نوشتن یک پروپوزال برای دانشگاه باشید، چه کار بر روی یک مقاله یا هر کار دیگر، احساس گرما می‌تواند بهره‌وری شما را پایین بیاورد و نهایتا شما را کلافه کند.

مشکل این است که با روشن گذاشتن مداوم کولرگازی یا تهویه‌های دیگر، مبلغ قبض برق سر به فلک می‌کشد. البته پیدا کردن یک درجه حرارت مناسب نیز می‌تواند چالش‌برانگیز باشد.

اینجاست که پنکه بدون پره "ادن‌پیور" با قابلیت چرخش 360 درجه وارد می‌شود که نسبت به سایر خنک کننده‌ها تا 98 درصد کمتر انرژی مصرف می‌کند و محیط خانه و یا دفتر کار شما را به دمای مناسب می‌رساند.
 

پنکه

 این پنکه با فناوری گردش 360 درجه‌ای، هوا را هفت برابر بیشتر نسبت به پنکه‌های سنتی حرکت می‌دهد و ظرف چند دقیقه می‌تواند حتی یک اتاق بزرگ را خنک کند.

ادن‌پیور حتی از محبوب‌ترین تهویه‌ها نیز 98 درصد کمتر انرژی مصرف می‌کند و از آنجا که هیچ پره‌ای وجود ندارد، دیگر نگران آسیب رسیدن به بچه‌ها یا حیوانات خانگی نباشید.

همچنین لازم نیست نگران صدای آزاردهنده‌ای باشید که معمولا پنکه‌ها تولید می‌کنند، چرا که ادن‌پیور بی‌صدا کار می‌کند.

این پنکه عجیب 130 دلار قیمت دارد.
 

برچسب ها:
پنکهبدون پره
نظر بینندگان
!
!
!