یكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
بکارگیری ۱۲ هزار اتوبوس برای بازگشت زائراین اربعین
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل سازمان راهداری:

بکارگیری ۱۲ هزار اتوبوس برای بازگشت زائراین اربعین

پرشین خودرو: مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: از ۱۵ هزار اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی، ۱۲ هزار اتوبوس برای بازگشت زوار بکارگیری می‌شوند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، رضا نفیسی  درباره تمهیدات اندیشیده شده برای بازگشت زوار اربعین اظهار کرد: آمار ورود و خروج مسافران از سه پایانه مرزی از ابتدای ماه صفر حدود ۲ میلیون ۳۰۰ هزار نفر بود که ۸۰ درصد این افراد هنوز وارد کشور نشدند.

مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه حدود ۶۰ درصد از تردد‌ها از مرز مهران صورت گرفته است، افزود: پیش بینی این است که میزان آمار در روز‌های اوج که از فردا آغاز می‌شود روزانه به ۲۰۰ هزار نفر برسد.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد افراد با وسایل عمومی سفر کردند، گفت: برنامه ریزی شده ۸۰ درصد ناوگان عمومی کشور به سمت مهران برای خدمات رسانی اعزام شوند.

 

اتوبوس


نفیسی تصریح کرد: از ۱۵ هزار اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی، ۱۲ هزار اتوبوس برای بازگشت زوار بکارگیری می‌شوند.

مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درباره تردد زائرین از مسیر نقطه صفر مرزی تا پایانه‌ها نیز اظهار کرد: ۱۵۰ دستگاه اتوبوس درون شهری در شلمچه و چزابه و ۵۰۰ اتوبوس نیز در شهر مهران تدارک دیده شده است که به اتوبوس‌های مهران ۱۰۰ دستگاه افزوده می‌شود.

وی با بیان اینکه تردد در حال حاضر روان است، گفت: تمهیدات ترافیکی از سوی پلیس در این زمینه اندیشیده شده و به احتمال زیاد جاده یک طرفه خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!