سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۵ | ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
دست رد اروپا به خودروهای ارزان قیمت
۱۲:۱۵ | ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
اجاره خودرو

دست رد اروپا به خودروهای ارزان قیمت

پرشین خودرو: فروش خودروهای ارزان قیمت در اروپا رو به کاهش است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از شبکه تلویزیونی بی اف ام تی وی، طی سالهای اخیر به علت وجود انواع کمکهای دولتی و یارانه برای تعویض خودروهای فرسوده، فروش خودروهای ارزان قیمت رونق زیادی داشت.

یکی از کارشناسان اقتصادی می گوید: با توجه به تعیین جریمه مالیاتی برای خودروهای پرمصرف و در نظر گرفتن مزایای مالیاتی برای خودروهای کم مصرف و نیز کمک دولتی به تعویض خودروهای فرسوده، بازار خودرو در فرانسه شکل دیگری به خود گرفت. این پدیده به نفع خودروهای ارزان قیمت و به زیان خودروهای مدل بالا بود. با توقف این کمکها شاهد بازگشت بازار به وضع عادی هستیم.

پیش بینی شده است خودروهای فوق ارزان قیمت (حدود دو تا سه هزار یورویی) به بازار اروپا عرضه شوند. اما کارشناسان چنین احتمالی را بعید می دانند.

شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان نیز در نظر دارد مدلی ارزان قیمت وارد بازار کند.

فلاوین نووی کارشناس فرانسوی افزود: اتحادیه اروپا با تعیین استانداردها و معیارهای زیست محیطی و امنیتی هزینه های تولید خودروها در اروپا بالا می برد بنابراین احتمالا خودروهای فوق ارزان قیمت برای بازارهای کشورهای نوظهور طراحی شده اند نه در اروپا.

شرکت داسیا با مدل ارزان قیمت خود موسوم به رنو لوگان ( تندر 90) سهم قابل توجهی از بازار خودروهای ارزان قیمت اروپا را به خود اختصاص داده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!