چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
وضعیت جوی عتبات عالیات تا 2 روز آینده
۱۳:۲۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
اجاره خودرو

وضعیت جوی عتبات عالیات تا 2 روز آینده

پرشین خودرو: آسمان شهرهای مرزی ایران و عراق و همچنین عتبات‌عالیات طی دو روز آینده صاف همراه با افزایش دما خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی وضعیت جوی شهرهای مرزی ایران و عراق و شهر کربلا و نجف طی دو روز آینده (۹ و ۱۰ آبان ماه) ‌ به شرح زیر است:

آسمان مرز خسروی (قصرشیرین) فردا صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه نیز صاف، با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی مرز مهران طی فردا صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه نیز صاف با کمینه و بیشینه دمای ۱۴ و ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

آسمان مرز شلمچه (خرمشهر) نیز طی روز چهارشنبه صاف، همراه با مه رقیق در بعضی ساعات وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه با کمینه و بیشینه دمای ۱۸ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی چذابه نیز طی فردا صاف، همراه با مه رقیق و در بعضی ساعات وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه نیز با حداقل و حداکثر ۱۸ و ۲۹ درجه سانتیگراد است.

آسمان شهرهای نجف، کاظمین، بصره و کربلا طی فردا و پس‌فردا صاف خواهند بود. همچنین حداقل و حداکثر دما در شهر نجف طی فردا ۱۴ و ۲۹ درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه ۱۵ و ۳۰ درجه سانتیگراد است. دمای هوا در شهر کاظمین نیز طی فردا با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد است و کربلا نیز طی فردا کمینه و بیشینه دمای ۱۴ و ۲۹ درجه سانتیگراد خواهد داشت. وضعیت دما در این شهر طی روز پنجشنبه به ۱۵ و ۳۱ درجه سانتیگراد می‌رسد.

آسمان ایلام نیز طی دو روز آینده صاف، گاهی وزش باد، با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان اهواز نیز طی روز آینده صاف، ‌گاهی وزش باد، با مه رقیق وحداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی پس فردا با کمینه و بیشینه دمای ۱۷ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان کرمانشاه نیز طی فردا صاف، همراه با وزش باد با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود و آسمان مریوان نیز طی روز آینده صاف تا کمی ابری، به تدریج رشد ابر و در بعدازظهر وزش باد با حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!