دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نگاهی به نحوه عملیات بندری در ایران و اتحادیه اروپا
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
با مشارکت اداره کل حمل و نقل اتحادیه اروپا برگزار می‌شود؛

نگاهی به نحوه عملیات بندری در ایران و اتحادیه اروپا

پرشین خودرو: دوره آموزشی لجستیک و زنجیره حمل و نقل با حضور مقامات ارشد بخش حمل و نقل اتحادیه اروپا به مدت دو روز در سازمان بنادر و دریانوردی برگزار می شود.

به گزارش پرشین خودرو، محمد‌علی سعیدی‌پور مدیرکل توافقنامه ها و توسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی درباره سمینار آموزشی « لجستیک و زنجیره حمل و نقل »گفت: در این سمینار آموزشی که با هماهنگی اداره کل حمل و نقل اتحادیه اروپا، در تهران برگزار می شود، به مباحثی چون «نقش زنجیره تأمین در حمل و نقل دریایی » و « نحوه عملیات بندری در ایران و اتحادیه اروپا» پرداخته می شود.

وی افزود: « تحلیل و بررسی خدمات حمل و نقل بندری و دریایی و خدمات لجستیک در ایران و اروپا» ؛ « هوشمند سازی بنادر و پنجره واحد خدمات بندری و دریایی و تأثیر آن در زنجیره حمل و نقل» و « ایمنی و محیط زیست دریایی و نقش آن در زنجیره تأمین کالا » از دیگر عناوین این سمینار قلمداد می شود.

مدیرکل توافقنامه ها و توسعه بازار سازمان بنادر تاکید کرد: داشتن نگاه راهبردی و تفکر سیستمی به مقوله توسعه فعالیت های عملیاتی امور بندری، زنجیره تأمین و لجستیک در بنادر کشور، مستلزم در نظر گرفتن تمهیدات مناسب و به روزرسانی دانش و اطلاعات کارکنان و شاغلین ذیربط فعال در صنعت حمل و نقل دریایی و بندری است.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، در دوره آموزشی لجستیک و زنجیره حمل و نقل که ۲۱ و ۲۲ آبان ماه سال جاری برگزار می شود، علاوه بر مدیران و کارشناسان سازمان بنادر، نمایندگان وزارت راه و شهرسازی، وزارت امور خارجه، اعضای انجمن پایانه داران بنادر کشور، اعضای انجمن خطوط کشتیرانی، اتحادیه مالکان کشتی های کشور، گمرک جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی نفتکش و کارشناسان صنعت حمل و نقل کشور حضور خواهند داشت.

نظر بینندگان
!
!
!