جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
چهار محور در ایلام با ترافیک سنگین روبرو است
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
اجاره خودرو
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خبر داد:

چهار محور در ایلام با ترافیک سنگین روبرو است

پرشین خودرو: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به آغاز موج بازگشت زائران اربعین به کشور گفت: هم اکنون چهار محور در استان ایلام با ترافیک سنگین روبرو هستند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، سردار تقی مهری اظهار داشت: در حال حاضر محورهای مهران - پایانه مرزی محدوده پایانه برکت، مهران - ایلام تا تونل راه کربلا، ایلام - سرابله محدوده تونل آزادی و محور حمیل - پل سیمره با ترافیک سنگین و نیمه سنگین مواجه است.
وی همچنین از اجرای طرح های ترافیکی در استان های ایلام، خوزستان، کرمانشاه، همدان و مرکزی به منظور تسهیل در تردد خودروها خبر داد و افزود: پنج هزار نیروی پلیس در قالب یک هزار و 400 تیم در جاده های مسیر تردد زائران مستقر هستند.
رییس پلیس راهور یادآور شد: خستگی و خواب آلودگی عامل بیشتر تصادفات رانندگی است بنابراین از رانندگان و زائران تقاضا می شود در چنین شرایطی تحت هیچ عنوان رانندگی نکنند.

 

اربعین

 

سردار مهری در توصیه به زوار مبنی بر پرهیز از عجله و ‌شتاب در زمان بازگشت، گفت: زائران در زمان خستگی و خواب آلودگی به هیچ وجه رانندگی نکنند و حتما در موکب‌های مسیر استراحت کرده و در زمان توقف، خودرو را در محل مناسب پارک کنند.
وی در خصوص جابه جایی زائران از مرز مهران نیز تصریح کرد: اتوبوس‌های درون شهری در این خصوص درنظر گرفته شده‌اند تا زائرانی را که قصد دارند به پایانه برکت بروند منتقل کنند؛ از سوی دیگر تمهیداتی نیز برای انتقال زائرانی که خودروهای خود را در پارکینگ اربعین پارک کرده اند، اندیشیده شده است.
مرز بین المللی مهران یکی از مهم ترین کانون های تردد زائران به عتبات عالیات محسوب می شود.
بیش از 65 درصد زائران اربعین حسینی امسال از طریق مرز مهران عازم کربلای معلی شدند .

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!