یكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فرهنگ خدمات رسانی باید تقویت شود
۱۵:۳۲ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم معارفه مدیرعامل سایپایدك:

فرهنگ خدمات رسانی باید تقویت شود

پرشین خودرو: مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شركت سایپایدك با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد این گروه در محل شركت سایپایدك برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم معارفه مدیرعامل سایپا یدک گفت: حوزه خدمات عرصه تخصصی و مهمی است كه گروه سایپا به واسطه مسئولیتی كه در قبال محصولات تولیدی خود دارد، باید بتواند خدمات شایسته ای به جامعه ارائه كند و بر این اساس باید بر روی مطالعه، آموزش و تجربه اندوزی در خصوص فرهنگ خدمت رسانی تمركز بیشتری صورت گیرد تا این فرهنگ ارتقاء یابد.

دكتر محمدرضا سروش گفت: خدمت رسانی در صنعت خودرو با محدودیت هایی رو به رو است و انتظار می رود بحث آموزش در خدمات پس از فروش جدی گرفته شود و علاوه بر آموزش های فنی به مباحث رفتاری در برخورد با مشتریان بیشتر توجه شود.

مدیرعامل گروه سایپا افزود: محوری ترین اصل شركت های خدمت رسان، عملكردهای رفتاری است و قبل از ارائه خدمات، نوع تعامل و برخورد و مواجهه با مشتریان ذهنیتی را در آنان ایجاد می كند كه می تواند اثرات زیادی به دنبال داشته باشد. بنابراین فرهنگ خدمت رسانی باید به نحو شایسته ای تقویت شود.

مدیرعامل سایپا گفت: قیمت تمام شده خدمات، كیفیت خدمات و طراحی ابزارها و خدمات جدید از مواردی است كه باید به صورت جدی دنبال شود چون كه بازار خودرو تشنه خدمت با كیفیت است و اگر خدمات مناسبی ارائه شود مشتریان در پرداخت هزینه ها راغب تر هستند، بنابراین كیفیت خدمات ارائه شده بسیار اهمیت دارد.

سروش افزود: ظرفیت های ارزشمند شبكه خدمات پس از فروش گروه سایپا به عنوان سرمایه بی نظیر شركت سایپایدك، وجود بیش از 600 نمایندگی و 450 عاملیت مجاز است كه باید بتوانیم در سراسر كشور از این شبكه گسترده، بهره اقتصادی مناسب توام با رضایت مندی مشتریان كسب كنیم.

وی با اشاره به سابقه حضور طولانی مدیرعامل سایپایدك در این حوزه گفت: مدیرعامل سایپایدك تمامی ظرافت های كسب و كار را می داند و با توجه به سابقه، تخصص و اشراف به این حوزه انتخاب و معرفی شده است و انتظار می رود كه با همكاری همه اركان سازمان بتواند دغدغه های گروه سایپا در خدمات پس از فروش را كاهش دهد.

در پایان این مراسم از تلاش های اردشیر امینی مدیرعامل پیشین سایپایدك قدردانی و بهزاد پناهی به عنوان مدیرعامل جدید این شركت معرفی شد.

نظر بینندگان
!
!
!