جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
مالکان در صورت مشاهده مفقودی خودرو با 110 تماس بگیرند
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
اجاره خودرو
درخواست رئیس پلیس راهور ناجا از زائران اربعین:

مالکان در صورت مشاهده مفقودی خودرو با 110 تماس بگیرند

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور ناجاگفت: زائران در صورتی که در بازگشت مشاهده کردند خودرو آنها منتقل شده است می توانند با شماره های ۱۲۰ و ۱۱۰ از محل انتقال خودروهای خود مطلع شوند

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، سردار حمیدی گفت: توسعه و ‌بهبود زیرساخت ها موجب کاهش حوادث ترافیکی اربعین شده است و بهبود وضعیت جاده ها و ‌زیر ساخت ها هم در آینده می تواند از ایجاد مشکلات ترافیکی پیشگیری کند.

وی مهم ترین دغدغه پلیس راهور را آمادگی برای بازگشت زائران و تامین اتوبوس های مورد نیاز آنها دانست و گفت: در صورت افزایش بار ترافیکی محور مهران به ایلام یک طرفه می شود و محور جایگزین ملکشاهی خواهد بود.

رئیس پلیس راه راهور ناجا یکی از مشکلات زائران را بعضا افزایش دریافتی اتوبوس ها دانست و افزود: مسئولیت این امر با سازمان راهداری است و ناظر آنهم سازمان تعزیرات است که امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد چنین تخلفاتی نباشیم.

وی در خصوص تخلفات ترافیکی رانندگان اتوبوس ها نیز گفت: ماموران پلیس راه به طور جدی با تخلفات رانندگان اتوبوس ها برخورد می کنند در عین حال شهروندان نیز می توانند با شماره پیامک ۱۱۰۱۲۰ هرگونه تخلف ناوگان حمل و نقل عمومی را اطلاع دهند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا به مهمترین علل تصادفات اربعین امسال اشاره کرد و گفت: خستگی و خواب آلودگی مهم ترین علل تصادفات اربعین بوده است که در دور بازگشت زائران که هم اکنون آغاز شده است این امر را بیشتر شاهدیم.

مسیر راهپیمایی اربعین طولانی بوده و زائران استراحت لازم را نداشته اند و هنگام رانندگی دچار خواب آلودگی می شوند.

 

 

پارکینگ

 


حمیدی افزود: توصیه می کنیم زائران پیش از آغاز بازگشت، استراحت و در طول مسیر نیز در استراحتگاه ها توقف کنند تا دچار حادثه نشوند.

وی با اشاره به این که ماموران پلیس راهور برای استفاده حداکثری از سطح معابر خودروهای زائرانی را که در محل های نامناسب پارک کرده بودند طی روزهای گذشته جابجا و به پارکینگ منتقل کرده اند ، افزود: زائران در صورتی که در بازگشت مشاهده کردند خودرو آنها منتقل شده است می توانند با شماره های ۱۲۰ و ۱۱۰ از محل انتقال خودروهای خود مطلع شوند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا با بیان این که بیش از یک میلیون یکصد هزار نفر از مرز مهران خارج شده اند، گفت: تردد این میزان زائر برای یک مرز که جمعیت شهر آن ۱۰ تا ۱۵ هزار نفر است واقعا عدد قابل توجهی است که این امر نشان از تلاش همه دستگاه های اجرایی کشور دارد.

وی در خصوص خودروهای کاپوتاژ شده که از مرز مهران به عراق رفتند، گفت: حدود ۴۰۰۰ دستگاه خودرو و اتوبوس کاپوتاژ شدند که از این میزان ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس و بقیه سواری بوده است که به دلیل فراهم نبودن زیرساخت ها در کشور عراق بیش از این میزان امکان کاپوتاژ نبود.

رییس پلیس راه راهور ناجا با اشاره به تعطیلات پایان هفته نیز گفت: طرح ویژه ترافیکی برای تعطیلات پایان هفته برنامه ریزی شده است که جزئیات آن اعلام می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!