چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ارتقا شبكه فروش و خدمات پس از فروش سایپا با پشتیبانی بخش های تولیدی
۱۱:۳۶ | ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
ایرانسل 2
/گزارش خبری/مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مطرح کرد:

ارتقا شبكه فروش و خدمات پس از فروش سایپا با پشتیبانی بخش های تولیدی

پرشین خودرو:مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم معارفه معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: انتظار می رود با همدلی حوزه فروش و خدمات پس از فروش، ساختار شبكه نمایندگی های گروه سایپا ارتقا یابد.

به گزارش پرشین خودرو، در این مراسم محمدرضا سروش گفت: حوزه فروش و خدمات پس از فروش ویترین گروه سایپا است كه باید بهترین جلوه و موقعیت را در تعامل با بازار و مشتریان داشته باشد.

وی افزود: با پشتیبانی حوزه های مربوط به تولید محصول از نظر كیفیت و ویژگی های فنی، انتظار داریم كه ویترین گروه سایپا به شایستگی ایفای نقش كند و در ارتباط با مردم و مشتریان و شبكه نمایندگی ها به بهترین وجه عمل شود.

سروش تصریح كرد: انتظار می رود با همدلی حوزه فروش و خدمات پس از فروش، ساختار شبكه نمایندگی های گروه سایپا ارتقا یابد.

وی سلامت و پاكدستی را موضوع محوری در گروه سایپا دانست و گفت: كاركنان و مدیران حوزه فروش باید از اخلاق حسنه برخوردار باشند و دراین صورت سازمان نیز آراسته و پاك خواهد بود و حسن خلق و شفافیت امور باعث ایجاد محیط آرام و خلاق در چارچوب سازمان و در نهایت اعتلای گروه سایپا خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: اگر بتوانیم ظرفیت نیروی انسانی درون سازمان را به درستی بشناسیم كمك زیادی به توسعه سایپا خواهیم كرد چراكه در مجموعه ٤٠ هزار نفری گروه سایپا، حتما نیروهای انسانی توانمندی حضور دارند كه با كمك یكدیگر و هم افزایی بیشتر، سازمان سایپا را به تعالی‌ و پیشرفت خواهند رساند.

گفتنی است در این مراسم محمدعلی قادری به عنوان معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا معرفی شد.

نظر بینندگان
!
!
!