دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای بازی پرسپولیس و کاشیما
۱۲:۲۲ | ۱۳۹۷/۰۸/۱۵

تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای بازی پرسپولیس و کاشیما

پرشین خودرو: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه ای تمهیدات خود برای خدمت رسانی به تماشاگران بازی پرسپولیس و کاشیمای ژاپن را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه،  شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه ای تمهیدات خود برای خدمت رسانی به تماشاگران بازی پرسپولیس و کاشیمای ژاپن را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛ به مناسبت برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس ایران و کاشیمای ژاپن که مورخه ۱۹/۰۸/۱۳۹۷ در ورزشگاه بزرگ آزادی انجام خواهد شد، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، جهت رفاه حال تماشاگران عزیز با اختصاص اتوبوس‌های مورد نیاز و تعدادی نیز مینی بوس، از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو مربوطه، ایاب و ذهاب تماشاگران را تسهیل خواهد کرد.

تماشاگران محترم می‌توانند با استفاده از ناوگان خطوط سامانه‌های تندرو مستقر در پایانه آزادی به میادین: انقلاب اسلامی.امام حسین (ع)، تهرانپارس، خراسان، پایانه خاوران، فلکه صادقیه، پونک و دانشگاه علوم تحقیقات و همچنین در ادامه مسیر با بهره گیری از ایستگاه متروی میدان آزادی به سایر نقاط اصلی سطح شهر، عزیمت کنند.

این شرکت ضمن تشکر از همراهی تماشاگران فهیم فوتبال، درخواست می‌کند از آنجایی که بهترین اتوبوس‌های موجود جهت تکریم این عزیزان در نظر گرفته شده است، همانند همیشه خدمتگزاران خود را با استفاده بهینه و دقت در نگهداری اتوبوس‌های اعزامی جهت ارائه خدمات بهتر، یاری فرمایند.

نظر بینندگان
!
!
!