چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۰ | ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
اجرای رسمی طرح کاهش از امروز
۱۳:۰۰ | ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
اجاره خودرو

اجرای رسمی طرح کاهش از امروز

پرشین خودرو: مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران گفت: مرحله دوم طرح کاهش از اول آبان ماه آغاز شد، ۱۵ روز به صورت ارشادی پیامک ارسال شد و از فردا ۱۵ آبان ماه به صورت رسمی اجرا در سراسر شهر تهران خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، نواب حسینی اظهار کرد: مرحله دوم طرح کاهش از اول آبان ماه آغاز شد، ۱۵ روز به صورت ارشادی پیامک ارسال شد و از فردا نیز به صورت رسمی اجرا خواهد شد. مرحله اول طرح کاهش در محدوده طرح زوج و فرد و طرح ترافیک اجرا می‌شد، اما مرحله دوم در تمامی مناطق شهر تهران به صورت ۲۴ ساعته و هفت روزه هفته کنترل مکانیزه معاینه فنی انجام می‌شود.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران ضمن بیان اینکه یکی از دستاورد‌های مرحله اول طرح کاهش، بالا بردن اهمیت معاینه فنی برای خودرو‌ها بود، گفت: در سال ۹۴ حدوداً ۳۷۰ هزار خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده اند و در سال ۹۶ بعد از گذشت یکسال و نیم از اجرای طرح، تعداد مراجعین معاینه فنی به یک میلیون و هفتصد هزار خودرو رسیده است. یعنی مراجعه سه برابر افزایش یافته و امسال هم حدود ۲۰ درصد نسبت به پارسال رشد داشتیم.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از بزرگترین دستاورد‌های طرح LEZ در دو سال گذشته شناسایی و اصلاح ۵۴۰ هزار خودرو بود. در حال حاضر میزان مردودی مراکز معاینه فنی در شهر تهران تقریباً ۴۸ درصد است. یعنی از هر ۱۰۰ خودرو ۴۸ خودرو در تهران مردود می‌شود و بعد از اصلاح به مراکز معاینه فنی باز می‌گردند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!